internat v BA

sweetdream

Prepac, ale co tam chces volat, ked maju plno? Ved intrak potrebuje ovela viac studentov ako mozu poskytnut. Jedine, co mozes spravit je podat si ziadost a zatial ist na privat. Urcite sa casom nieco uvolni, ale teraz podla mna nie je sanca, pokial nemas znamosti alebo par stovak euro a "nekupis" si izbu od nejakeho studaka.

sisi999

no elektronicky uz nemozem podat, uz je to mimo casoveho intervalu...na email mi odpisali ze nemaju volne miesta, tak skusim zavolat este

avril20

no presne tak, ak mas podanu ziadost mohla by byt sanca na ten intrak...a tiez izby sa mozu dostat aj na tretom kole tak drzim palce :) a ten privat mozes tiez skusit, bola som rok na nom a bolo to fajn, aj ked teraz sa to uz hlada tazsie ..vela je uz obsadenych a podobne

ojka

jasné, že máš šancu na intrak, teda ak je podaná žiadosť... u nás je bežne ešte druhé a niekedy aj tretie kolo pridelovania intrákov....
ale ako bolo spomenuté, radšej sa trošku poobzeraj aj po nejakých privátoch alebo tak....

intraak

preistotu zhanaj privaty. skus na spinkaj.sk alebo spolubyvajuci alebo podobne. ja som bola rok na byte v dvojizbaku s dalsimi troma babami a v pohode.sice to bolo drahsie nez intrak ale aspon sukromie a podstatne hygienickejsie