Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosím- je táto budova bezbariérová ?

ojka

tieto predajne sú už v spomínanom auparku, avione, v Eurovea Galleria, v Shopping Palace Bratislava, v Polus City Center, v OC Galéria Bratislava – Lamač a najnovšie už aj na Poštovej. A myslím, že aj tam by mal byť bezbariérový vstup... Takže už si stačí len vybrať, kde to máš bližšie a kde ti to viac vyhovuje (:

jankaaaaaaaaa

jasne, myslim zeby nemal byt problem. tie budovi sa tak projektuju aby mali bezbarierovy pristup, takze urcite to nebude problem pre teba.

Lenka K..

jankaa, mám problém s chôdzou a schody mi robia neskutočný problém, preto sa pýtam. Ide tam moja kamarátka a išla by som aj ja. No obe tam ideme prvý krát, preto som sa pýtala, či môžem ísť s ňou.
ale ako som čítala, je bez schodov, takže je to v pohode. Dakujem moc.

jankaaaaaaaaa

tak odkial mam vediet ci ju to zaujima z toho hladiska ze sa tam potrebuje dostat, pretoze ma telesne postihnutie, alebo preto ze bezbarierovy pristup je jej oblast studia alebo zaujmu??

[zruseny20]

Aupark - na 1. poschodí - dostaneš sa tam výťahom, ktorý bezbariérový je a myslím, že aj samotná predajňa..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosím- je táto budova bezbariérová ? - Fórum - ZDRAVIE.sk