fobia zo slimákov bezdomovcov

Príspevok v téme: fobia zo slimákov bezdomovcov
strachoprd

zdravim vas, je mi smiesne co sem idem napisat ale je to tak:D
mam 22 rokov a nebojim sa snad nicoho okrem bezdomovcov, nevadia mi ziadne zvierata ako hady pavuky a pod. coho sa niektorí ludia boja, dokonca mi ani nevadia normalni slimaci, kt. by som nemal problem chytit aj do ruky ale ked zbadam bezdomovca hoci aj na obrazku hned mam zimomriavky na chrbte a nedokazem sa na to pozerat. k tomuto tvorovi citim strasny odpor, hnusi sa mi na pohlad neuveritelne moc a dalej strach z toho ze by mohol nastat kontakt medzi mnou a ním, bojim sa ze nanho mozem stupit ked idem vecer po chodniku a prsalo pretým . . .ked mam ist niekam vecer kde viem ze neni osvetlenie a je vonku vlhko musim si zobrat baterku aby som videl naco stupam, u nas uz poznam miesta kde viem ze ich byva vela ked je mokro a týmto ulickam sa vyhybam racej prejdem kilometer viac pesi nez by som mal ist tadial kde viem ze by som ich videl, neviem ci vobec existuje takato fobia oficialne a neviem ci sa jej da zbavit, racej by som bol keby setci bezdomovci odisli na inu planetu. vie mi niekto poradit co mam s tým robit? resp. niekto kto ma podobný problem?

*inko

heh, to bolo milé
po prvej vete som začala rozmýšľať, jak doprdele sa ten slimák stihne odplaziť do autobusu:)

malajka

Tak i ja nerada stretavam bezdomovcov a najviac takeho jedneho co velakrat nastupuje do mojho autobusu, ma asi nejake halucinacie, smrdi, hulaka okolo seba, furt sa obzera a ako keby mu niekto neviditelny ublizoval pretoze vzdy sa brani, potom ako keby mal oci aj na hlave v zadu a furt hovori vety typu "co na mna cumis" a ja sa vzdy otocim iked nanho vobec nepozeram ale snazim sa pozerat uplne do blba aby nahodou este nevstal a nedal mi jednu cez pusu :D Ale inak tiez mam k nim odpor, sice hej su to len ludia ale nekulturny :)

strachoprd

2Matyo- link nefunguje...
2Tungsten- gombikov som sa bal tiez ked som bol malý tak som vsetko na zips prerobene:D ale to ma proste opustil tento strach:)
2bingham- chces aby ma porazilo?!
2tpch- tym si chcela povedat nieco ?

xy:)

vola sa to slizniak. mne pridu horsie dazdovky, na tie ked stupis teniskou, tak ich mas doslova rozporcovane a tazko sa to dava dole, fuj, hnus.

jvc

Tiez to nerad zoskrabavam z topanky. A zeru urodu mrsky. Ja mam miernu fobiu z pavukov (hlavne velkych fuj) ale s insekticidom v ruke je hned prec :-). Z toho vypliva, ze skus pri sebe nosit solnicku.

Deria

Chudaci, ved oni za to nemozu, ze prisli na tento svet ako slimaci. Nie kazdy ma to stastie, byt clovekom. Slimak sa tiez musi bat ludskej nohy, ze ho zasliapne. Ale ty si na rozdiel od neho stale vo vyhode....neprides o zivot, takze, nos vecer nadalej baterku, robim to tiez.