veritu na duchov?

Príspevok v téme: veritu na duchov?
vystrasena

vcera v noci som videla ducha. Ja viem, ze mi vacsina neuvidi, ale aj tak budem rada za kazdy nazor...Bola noc a ja som sa zobudila na to, ze som citila, ako keby mi nieco liezlo na postel. Proste taku vahu na posteli som citila. Otvorila som oci a ostala som v soku. Vedla mna na posteli bol duch. Bol bielej farby, a bolo vidiet obrysy hlavy a trupu. Nizsie som nevidela, takze neviem ake mal nohy a tak. Ani crty tvare nebolo vidno, bolo to velmi biele. A hlavou ten duch sa naklanal nado mna hore a dole, a velmi rychlo bolo to fakt strasne. Tak zo soku som mu povedala, chod prec, vtedy sa prestal hybat. Este raz som mu povedala, chod prec a vtedy zmizol. Za tym som 3 minuty lezala na posteli uplne sokovana, potom som si zapalila svetlo, velmi som sa bala. A moj problem je ten, ze tuto noc som sa tak strasne bala, ze zase mi pride na postel, ze som celu noc spala pri zapalenom svetle, a aj tak som sa triasla. Co mam robit? Ja sa vazne bojim, ze zase bude noc, a pojdem spat a zase ten strach...Tuto noc, mi od strachu skoro slzy isli, a cakala som len na to, kedy uz bude rano :-(

ta3

Lost
“byt vdacny za nieco "zle" alebo "nestastie"”
paci sa mi tato Tvoja myslienka, pre mnohych je urcite nepochopitelna, mozno az absurdna

Pozri
“alebo ze sa zlymi vecami ucime zit a vazit si veci...ale zober si kolko ludi trpi nespravodlivo...”
ako vies, ze nespravodlivo?

mnohych myli najma otazka, ze preco nam nasi zomreli nepridu pomoct, ked to najviac potrebujeme, ved predsa nas mali tak radi, tak kedze nechodia, urcite nic na druhom brehu neexistuje, no tam na tej druhej strane je podla mna uplne ine meritko toho co potrebujeme alebo co je pre nas dobre a co zle

uz som to tu niekde hovorila, ze aj ked som nemala osobnu skusenost s duchmi, aj tak v nich verim, lebo ich videli ludia, ktorym verim uplne a potom aj preto, lebo to zapada do mojej teorii o posmrtnom zivote, reinkarnacii a pod

lenca45

No a teraz trosku reality do sveta fantazie: www.carovani.cz

alebo: www.pluska.sk

Nezda sa vam divne, ze sa to stalo takmer kazdemu cloveku? To kazdeho z nas ma potrebu navstivit nejaky duch? Ale je pravda, ze pre tych, ktori o spankovej paralyze nepoculi, je to velmi neprijemny a nevysvetlitelny zazitok.
Takze od dnes: skorsia vecera, pomodlit, zhasnut, telo do vodorovnej polohy, nestresovat sa a SPAT. :)

jooe ker

vsak on ako keby nieco kradol ? .....jeeeeda ved to bude maska ..... aj v clanku sa pise ze rok ho nestretli ......... ze hybernuje ..... ked nie je co smajznut tak potom sa hybernuje nie ?

User_37597

nemozem si pomoct ale vyzera ako vyplaseny hrac americkeho futbalu... a celkovo na ducha vyzera dost vyplasene :D