Relacia - Mama ozen ma

lost

*inko

neviem, take filmy ma velmi nebavia :) lebo a tie mozu oblbuovat ludi :D

ale casto citam ine nazory ludi na nete.. a tiez si vsimli taketo nieco a keby som mal byt akcionar TV, tiez by som chcel (ako farmaceut) pernamentky pre svoje ovecky :)

a v neposlednom rade, to je uz verejne zname, ze ZABAVA (a zavislosti) zarabaju najviac svojim tvorcom :)
tj. pc hry, filmy, hudba, a tv-show

inak by hollywood nebol hollywodom a vyvojarske firmy hier by neinvestovali miliardy do vyskumu :)

tj. ten kto si stazuje, nemusi sa mu hned zle darit, inak by to nerobil (vid SVK podnikatelov, stazuju sa ako zle je, ale stale su tu? nahoda? :D nikto nebude robit nieco co ide neustale do minusu, to da rozum..)

kombo tychto :)

nikdy nie 1 zdroj (1 film, 1 zeitgeist)

bingham

hehe...no nasral by si sa v tedy...keby si bol jednym z nich... :D...ved je to realita...tak co...samozrejme ze nie kazdy...ale ja som reagoval na to...co sem dala inko :))

*inko

hejrup
tak mňa tým už nasral

lost, si pozeral zeitgeist však? :) tam bolo zaujimavo vykreslené to zámerné osproťovanie ľudí

hejrup!

a ze ako tu vznikaju spory...
Tak napriklad ja byt z dediny, tak by si ma tym svojim vyrokom nas..l
a poznam ludi z dediny a nemyslim si, ze su tymto "jedincom" zo spominanych relacii podobni.

bingham

ja kracam kazdy den po tenkom lade :D...ale inak...co sa ti na tom nelubilo...a nie su to ludia z dediny...su.. ;)

hejrup!

LosT: nieco na tom mozno bude, vazne.
tiez by som chcela vediet, podla coho vyberaju rodiny, kde supnu tie peoplemetre na meranie sledovanosti..

lost

Viete preco to tak davaju ?

Aby OSPROSTELI LUDI !!

Vsimol si niekto, kolko vedomostnych sutazi ZMIZLO z obrazoviek?

Ake dnes chodia? V RELEVANTNOM CASE (tj. v case ked chodi futbal, a tieto prihoratiny..)

A potom ludia odsudzuju konspiracnych teoretikov, ze nieco fajcia..

Isteze.. a bude to este zaujimavejsie :D

talentmania

Skoda ze nas je tak malo pretoze asi maju sledovanost ked to vkuse obnovuju.Ale podla mna je to tym ze nic ine v telke nieje preco to nedaju po 22.00hod.Potom by som chcela vidiet tu sledovanost.To iste aj o Tisic a jedna noc ze super vau aku to ma sledovanost vsak nak to posunu po 22.00 hod a o 20.00 nak daju super film by som chcela vidiet kto by im to pozeral daku trapnu telenovelu do pol noci aj s reklamou:)))