Relacia - Mama ozen ma

lost

myslienka,

pekne si to rozpisala :)

inac, prave preto sa snazim pouzivat slova bez i/y ale niekedy neviem najst nahradu :)

obcas pouzivam toto:

www.google.sk

lost

mna tieto ralcie nebavia, pretoze
1. su zbytocne dlhe
2. nedavaju mi nic
3. nenaucia ma nic
4. je tam vela reklam
5. motaju mi hlavu

sice mam tv zapnuty takmer cely cas ale to je discovery, spektrum, history, animal a ich variacie.
tam som sa dozvedel daleko viac, i ked nie je to ako "vysoka skola" ale isto mi to dalo viac ako akakolvek ina relacia.

zabavam sa inak ako cumenim na tv (uz som velmi dlho nevidel ani moj serial LOST :D i ked mam z toho zmiesane pocity, aj ked mam cas, nechce sa mi, aby ma to nezdeformovalo, neviem)

radsej uz fakt pojdem na prechadzku so psom :D

a mat rodinu, tak tych 7-14 hodin tyzdenne co rodina prepozera "zabavnu show" by som ich radsej zobral niekam do Disneylandu, ako cumet do TV..

na smrtelnej posteli sa sam seba opytam, ze:
"joj, ten chalan a ta baba z tej show, to je super, patria spolu atd"

cize, koho zivot mam zit?

snad nie ICH ?!

alebo svoj? ;)

nechapem preco ludia marnia svoj cas pozeranim tv show..

[zruseny20]

..akurat som pozerala to slovicko "sami/samy":

-i sa píše v životnom mužskom rode, -y v neživotnom mužskom rode, v ženskom a strednom rode (ako radi, rady)

..len popravde nie som ista ake i/y je ked sa hovori vseobecne o nejakom mnozstve / bez ohladu na pohlavie / ako si to pouzil ty..

lost

podla mna ktokolvek kto uz len zapne TV a do 1/30 hodiny ju nevypne je velmi nenarocny divak :)

resp. toto plati o kazdom jednom slovenskom TV kanal(i/y si tam doplnte samy)

[zruseny20]

Ainka, neuraz sa, ale zrejme patris do skupiny absolutne nenarocnych divakov.. ked ta tato relacia tak oslovila.. :)