Co v Europe vidiet ?

matotrip

To som :-D

Ale aspon mi to otvorilo oci, ze to nie je take jednoduche, ze sa chytim a idem. No mozno by bolo, lenze potom by som si nepozrel to co by sa pozriet oplatilo, cize by to bol len zbytocny chaos. A suhlasim s nazorom, ze do bezvedomia cestovat je tiez zle, potom clovek pozera pyramidy a opyta sa "co bude na obed?" lebo uz nedokaze prijimat tolko novych informacii :-)

Teraz len neviem, ci je lepsie ist vlastnym autom na dane miesto (1 krajina napriklad na 1 tyzden) a tak ju skrz na skrz prechadzat, alebo ist lietadlom tam a potom vyuzivat vlaky v krajine. Co poviete ?

xy:)

len v europe je toho strasne vela, na chut si pride kazdy, zalezi co koho zaujima. z prilisneho a casteho cestovania je vsak clovek skor unaveny, cize cestovanie do bezvedomia extra ucinok nema, treba si nechat cas na vychutnanie a relax. severna, juzna, zapadna europa je krasna. anglicko - londyn, fancuzsko - juh, plus pariz, taliansko, norsko, svedsko, finsko, ...

ainka2

tak to mas pravdu, psik je obrovsky zavazok. aj ja by som nejakeho malinkeho chcela, ale kedze som vacsinu casu v praci, tak to nejde :( .. zatial mame iba andulku, ale poviem ti, je to slaba naplast za psa

slnečnicaa

Rusko-Moskva,St.Peterburg-kúsok cesty určite po magistrále. Rumunsko-Bukurešt,delta Dunaja, Pobaltske štáty, Škandinávia-loďou z Nemecka aspoň do Dánska, Island, talianske Alpy, Sicília, Korzika, Madrid, Barcelona, Paríž nie-skôr juh Francúzska alebo Normandia, Monako, v Nemecku Draždany, Berlín, Hamburg, aj Poľsko ma niečo do seba-Krakow, Budapešť,Ostrihom a moje best nakoniec-Praha,Amsterdam a Brusel. Poradím ti sadnúť k mape, vybrať miesta,ktoré chceš vidieť, pozrieť trasy ako sa tam dostať, rezervovať letenky či lístky, objednať ubytko, preštudovat mapu vybratého mesta-ja si robím aj poznámky k pamiatkam,aby som vedela na čo pozerám, je dobre si pozrieť aj orientačne ceny dopravy (a systém),potravín, vody... Záleží fakt od toho čo chceš vidieť, či si na pamiatky, múzea alebo zábavu a úplne najviac záleží na rozpočte:-)

lost

Ainka, napr skola sa zacala :) to sekne 50% z potencionalnych ludi. zvysok bude nema naladu na USA (alebo len EU), alebo nema financie. alebo mam len prilis malo kamosov :) (viem ich napocitat fakt na dvoch patprstych rukach :) )

preto solo... (nepisam sám lebo to znie prilis smutne :D )

lenze uz mam psa a (da sa zazimovat u chovatelov, tam by sa mal dobre) tak to je znacny zavazok uz :)