Nemozem dosiahnut vyvrcholenie - muz

Príspevok v téme: Nemozem dosiahnut vyvrcholenie - muz
chris320

Nazdar,mam taky divny problem tykajuci sa sexu a naozaj netusim co s nim. Ked som s nejakou holkou,je to super,citim sa dobre..velmi si to uzivam. Lenze nikdy nedosiahnem orgazmus a v podstate ani erekciu. Akoby som este pred zaciatkom dostal nejaky blok a nejde to. nezalezi na tom ako dlho sex trva,co robime,aka je partnerka. Pokial ide o masturbaciu,tak tam paradoxne nemam najmensi problem,ale k tomu sa uchylujem tak raz za tyzden-dva. A mam 20,homosexual urcite niesom ;d ..zatial som to bral v pohode,len uz presiel nejaky cas a vobec nic sa nemeni.
je to niekomu povedome,da sa s tym nieco robit? Dajukem :)

ivos

Moja nová si nevie vynachváliť..hovorí,čo mala predo mnou,tak bol hotovy do 2minuty a tu má i 5 orgazmov pokial sa spravím ja...sedi na mne tvárou ku mne a jazdi,alebo s pusinkujeme a ja jej ho zasuvam..tiež hovorí,že by nemenila....

huro

ja mam ten isty problem... sranda na tom je ta ze ked sme u priatelky stava sa mi to castejsie ze sa neurobim ale ked sme u nas tak je to lepsie lebo skoro vzdy mam byt prazdny ... neviem cim to je aj mna to kus hneva ale co uz ... ked citim ze som najblizsie k vrcholu ako sa da tak mi ho priatelka vezme a dokonci rukou ... moze to byt aj tym ze pouzivas hrubu gumu a necitis skoro nic ... ale asi najlepsie je mat volny byt a nad nicim si hlavu nelamat alebo ma napala este jedna vec skus to v uplnej tme :D mne to pomohlo .. niezeby bola priatelka skareda :D :D :D ale viac sa asi sustredim na nu a nic ma nerozptyluje :D dufam ze som ti pomohol :D

fiiiro

Bože chlape,veď ty máš poklad v tomto...čo by som zato dal...ja zas nevydržím dlho!!

Sexuj bez obáv pokial sa partnerka nespraví a potom nech Ti ho dohoní a vycumlikuje!!

Závidim Ti to,hneď by som menil!!!!!