Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolestive zavadzanie ihly do zily...

Príspevok v téme: bolestive zavadzanie ihly do zily...
manaslu

... pri zavadzani ihly do zily (pred operaciou) na chrbte ruky (zapestie na palcom) som citil sialenu bolest, no paradoxne nie v mieste vpichu, ale medzi ukazovakom a prostrednym prstom. Odvtedy citim mravencenie a trpnutie v ruke, hlavne medzi prstami, je mozne, zeby opuch po vpichu ihly tlacil na konkretny nerv? ako si mam vysvetlit to mravencenie a neprijemne pocity? neviete poradit?

muchacc

tu ihlu som zazil aj ja, nastastie bez bolesti, hoc aj napriek tomu je neprijemna.

ta bolest ti suvisi s tym, ze ti asi trafila nerv nejaky. Ked ti to uz nerobi problemy, tak v pohode.
Ja som napr. pri ockovani do ramena zazil podobne, ze palec na ruke mi az zmeravel a bolest sa sirila akoby celou rukou dole. Po 2 dnoch to preslo.

jasnovidec07

Mozno poskodeny karpalny tunel, mozno nieco s chrbticou... Staznost na lamparni. Poucenie ze sa treba vzdelavat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolestive zavadzanie ihly do zily... - Fórum - ZDRAVIE.sk