naco je vysoka skola

sweater

gugil mas moc blbe otazky, preco tu ti zarabaju malo, a ti vela (dobry for :-), preco ta chce sef osudit aj pri minimalnej mzde, proste nato sa neda odpovedat rozumne, jedine vysvetlenie je ze toto je uzasne SLOVENSKO, to ti musi na pochopenie stacit...

hmmmm

na zaklade toho ako zakladatel temy reaguje na druhych (vid co pise talentmanii, ze je p... a pod), tak ak tu VS ma, tak vidime ze fakt je ta VS nanic, lebo aj tak sa chova ako somar a ked tu skolu chce mat, tak bodaj by mu v nej trosku toho rozumu do tej hlavy naliali.

veressa

trebars ja studujem VS sukromnu v cechach (na strednej som mala jednicky). su na nej aj riadni blbci (zaplatene od tatinka) ale je tam aj jeden moj spoluziak este zo strednej ktory temer prepadal ale proste tento obor mu tak sadol ze je jeden z najlepsich. ale to je detail.
treba rozdelit VS na potrebne, tj. medicina (tej sa hadam tato tema netyka:) ) a tie ostatne. No naco nam su...
Mat titul je este taky pozostatok z minulosti, ked to zvacsa znamenalo, ze ten clovek je mudry a nieco vie. Este trocha to v tejto dobe plati, ale rapidne sa to meni. Sem tam je to zaruka lepsej pozicie-aj to sa meni. Mozno niekto studuje len tak lebo ho to zaujima. To je rarita. Vela studuje lebo nemaju co kde robit.
takze titul je len taka ceresnicka na torte, tj na okrasu, pripadne pochutinka mensia.

talentmania

gugil co ako predavacka ti uz nesiaham ani po clenky?Ty si pre mna tiez iba chudak tu na fore kt.zalozil temu ze nevie naco je komu VS?A ocividne to nevies ani ty:D))Prekrucas vsetko ty a nie ja tak ako som ja picaaa pre teba tak ty si pre mna chudak mozno s titulom mozno bez zijuci v zahranici:D))):D)))Si uz trapny co tu so mnou riesis.Je to forum mozem si tu pisat co chcem:)

jajka001

problem je v tom ze uroven skolstva je taka mizerna ze uplne ti staci, aby si mal peniaze, a mas titul. tym ten titul absolutne straca na hodnote, hoci fakticky v realnom zivote aj taky kupeny titul ti staci. ale klesa uroven vzdelania a tym ze sa kazdy trepe na vysku, nema kto robit aj keby pracovne miesta boli, co nie su, nakolko manualnu pracu nam vzali stroje.

pozri-

...keby hned po skonceni skoly sa kazdy zamestnal-nebolo by tolko ludi ktory idu dalej-aj v tom je problem a tak radsej akoby sedeli doma-chodia do skoly-to sa tiez ceni-len tazko si najdu pracu aj ked maju VS...
no ale je pravda ze je aj vela takych co VS si robia ako ked niekto zbiera MOTYLE-tak niekto tak zbera tituly...

gugil

blablablaa,chod sa realzovat inam a prekrucat slova inych ludi tiez,niesom na teba zvedavy,to oplatoch nieje urazie,to je fakt,urazas sa sama ty predavacka s fantazmagoriami o vs,bez vlastnej skusenosti

talentmania

A co teraz urazas slovakou ze ake maju platy a co by som sa posrala z tvojho povolania ja som len obycajna predavacka a nehambim sa zato:))ty si zacal urazat hnet v tvojom prvom prispevku.Ja nepotrebujem pracu aby som zarabala miliony mne stacia aj tisice :D)))A Vs tiez nemam a nehanbim sa zato aj ked peniaze by sa na nu isto nasli:))fakt nechapem co tu so mnou riesit a co chces sorry ze som nenapisla na tvoju temu odpoved po akej si tuzil.Napisala som aby som to zhrnula ze si myslim ze VS uz u nas bude pomaly nic kazdy bude mat pomaly titul to je vsetko.Uz teraz je to tak ze skoro kazdy treti stredoskolak sa chysta studovat na Vs.To je cele priklad som dala ako v zahranici tiez sorry ze ste nepochopili beverly hills:))A ten smajlik nieje vyhovorka kto ma tu uz na fore pozna tak vie :)

gugil

budem sa oyvas dovtedy dokedy sa neprestane o mne vymyslat somariny niekto ako ty co nevie absolutne co som zac
a tato reakcia je prosim ta co ? neviem kto koho uraza,a to niesu nadavky(az jedna z mojej strany)ale tvoje urazanie a vymyslanie si absurdit s ktorym si zacala prva,a anie nestojim o prezentovanie ludskej stuúpidity a obmedzenosti v nazoroch,bud rada ze vobec nevies aku pracu vykonavam,riadne by sisa hanbila,a zamyslat sa ja budem nad tym nad cim sam chces,ci aj to ti vadi ?kludne si zostan na sk aj s tym mizernym platom a vs zadarmo,tu si to mozu aspon dovolit luda platit,co na sk by nemohli