Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očné trsy..

lucinelienka

Ja som nemala z lepidla nikdy zničené mihalnice:)K tomu lepidlu treba kupiť aj odstranovac, ked sa odliepaju, aby sa netrhali aj so svojimi mihalnicami, treba tomu cvik, ale všetko ide:)
Trsy sa dajú kúpit v hocijakej drogerii, len maju rozne tvary, treba si vybrat také, ktoré vyzerajú čo najviac prirodzene, lepidlo určite z netu odporúčam:)

cappy_

ja si lepim trsy sama doma...na jedno oko si dam 5-6 trsikov...je to super...lebo sa srano nestaram o ziadnu spiralu...len sa v tom naucit spat...aby som nespala na ociach..lebo potom sa trosku polamu...ale za to drzia...mne drzia aj 2 tyzdne, potom len odlepim a nalepim tie iste, lebo to uz odrastaju...a moje vlastne mihalnice sa mi sice zdaju ze su divne...ale to len rpeto ze som si zvykla na pekne a dlhe mat na ociach, ale nie su znicene od lepidla

lucinelienka

Mala som na celé oko, ale ak chceš len okraje, tak tie si lepím doma sama, vydrží to niekedy aj dva týždne, trsy kúpiš v drogerii a lepidlo odporúčam objednať z netu, mám doma také za 6€ a je super, lebo tie, čo sú pribalené k trsom sú otrasné:)

kimono71

lucinelienka fuha t oje dost :D 50 :D no nic uvidime :D ale davala si si ich len na bok aby to vyzeralo ako macacie oci :D alebo na cele oko ???

lucinelienka

Vyskúšala som dve metody, prvá stála 10€ to mi nalepila klasické trsy, je to určené tak na jeden večer.
Druhá metoda, lepenie špeciálnych trsov, ktoré vyzerali úplne prirodzene vydržali 3 mesiace a stáli 50€.
Záleží to, ale veľmi od toho ako spávaš, pretože v spánku sa ničia najviac..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očné trsy.. - Fórum - ZDRAVIE.sk