Make up a puder od Dermacolu

Príspevok v téme: Make up a puder od Dermacolu
VikiniTaaa

Ahojte. Potrebovala by som pomoc. Zhanam nejaky dobry make up a puder od Dermacolu. Zaujali ma Dermacol INVISIBLE FIXING POWDER, Dermacol Mineral Compact Powder a Dermacol Púder. Mam zmiesanu plet a niekedy trochu suchu. A k pudru by som potrebovala aj nejaky make up. Ktory je podla vas pravy pre moju plet a s ktorym mate skusenosti??Make up + puder

Kadza

Ahojte. V prvom rade vyber krycieho kremu je individualny, pretoze kazda plet, aj ked je zmiesana, je na roznych miestach ina. Cize moze ist o kombinaciu suchej a mastnej alebo mastnej a normalnej. Najlepsie je si vycistit plet a pozorovat ju. Ci sa premasti, kde sa premasti a kde je zase sucha a mate pocit pnutia. Niektore dievcata a zeny maju pocit, ze maju suchu plet ale je to len znak, ze nepouzivaju piling alebo jednoducho sa nespravne staraju o svoju plet. Inak, ked ste z Bratislavy, mozeme sa dohodnut na kozmetickom poradenstve individualne a aj na liceni. :-) Dajte vediet.

xyzz

invisible fixing powder je super, ja ho mám.. len škoda že menili veľkosť takže teraz je o polovicu menší za rovnakú cenu... a make up na suchú pleť by som možno odporučila maybelline dream satin liquid