Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

platost ISIC help

isica

lidi tak prave som dosla zo stanice, teta mi to bola overovat kdesi vzadu aj s kartou a normalne na vlaky plati do konca septembra. dakujem sa rady :)

ojka

taaaak teda ešte raz:
vlaky - zľava platí do konca septembra (ak si do konca septembra nepredlžiš ISIC, tak bude prúser)
prímestské busy - záleží od konkretnej SAD-ky, ja konkretne sa na polovičný vozím (Žilinská SAD)...
MHD - čo sa týka BA - tak tam som musela jazdiť na celý lístok, pokiaľ som si neaktivovala ISIC
a lietadlom som nešla :D

ano.

mhd plati, aspon teda ja som nikdy nemal problem s mhd alebo primestskymi busmi, a to casto chodim busmi

skor o vlakoch som pocul ze neplati, spoluziaci ked ideme na zapis vzdy im tam revizov hovori, ze v septembri to neplati. Ale osobnu skusenost nemam, kedze som v zivote nekupoval listok na vlak :D

isica

na nete je tolko rozdielnych odpovedi ze ach.. fakt ten vlak je podstatny. je rozdiel ked dam 9 a 18 eur. dakujem vam :)

Heatherka

vlak uznava. MHD nie. ja som si myslela, ze ano uznavaju, mne ISIC normalne kupoval v MHD polovicny. ale platnost zlavy je do 31.8.2011. ale ak mas elektronicku penazenku a prilozis ISIC v buse a ti stiahne polovicny podla mna ti revizori nemozu nic urobit, nebola to tvoja chyba :)

jankaaaaaaaaa

vo vlaku plati do konca septembra. na mhd neplati, pokial uz tento rok niesi student, ale to by malo zavisiet aj od konkretnej spolocnosti mhd kde byvas. najlepsie by bolo si to niekde v dopravnom podniku v tvojom meste overit

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

platost ISIC help - Fórum - ZDRAVIE.sk