Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslíte si, že Slováci sa obliekajú hrozne?

Príspevok v téme: Myslíte si, že Slováci sa obliekajú hrozne?
Nikolllll

Ako už názov naznačuje, chcem vedieť áš názor na obliekanie Slovákov/čechov. Lebo podľa mňa maju strašný vkus. Sú samozrejme výnimky, ale tých je málo. Nedávno, ked som bola na návšteve rodičov v malomeste, som dokonca započula rozhovor dvoch 16-17 ročných chlapcov, keď uvideli vážne pekne oblečenú ženu, mohla mať asi 25r. (mala oblečené čierne úzke nohavice, tmavomodré námornicke sako a čierne lodičky pravdepodobne to boli Laboutinky) ti dvaja o nej hovorili, že sa oblieka ako štetka. Neviem, ale mne to rozhodne nepríde lacne ani nič podobné. Určite je to lepšie ako keď som v tom meste videla puberťačky oblečené vo flitrových tričkách, s trčiacou podprsenkou, ktoru mali až niekde na lopatkach a s leginami ktore si asi pomylili s nohavicami. Možno to bude tým, že som z väčšieho mesta a nie som zvyknutá na to, že niekto chodí takto oblečený, ale veď aj za málo pe)azí sa dá pekne obliecť... P.S. nepíšte sem odpovede typu ,,mať tak tvoje problemy\" etc. Dakujem

Deria

Pepe, nebud taky zatrpkly, kazdy tak ako na co ma ale celkove sa Slovenky snazia celkom fajn obliekat a idu s modou, tak o co ide...a dievca z dediny.... (to som aj ja a som na to hrda), no nech si vezme na tyzden jedlo z domu, co je na tom, ved nejako na tie labotienky musi nasetrit. Tak som robila kedysi aj ja, mladi ludia potrebuju podporu. Dnes to uz nemam za potreby, mam vsetkeho dost.

Pepe1414

Typickaaaa Slovenka. Pochadza z malomesta, kde navstevuje rodicov a nabali sa pastekami na cely tyzden. Obuje si fake Laboutinky a nikto to v tom mestecku neoceni. Tvari sa, ze na nieco ma a ma vlastne len na to, aby na fore rozoberala, ze bola cool oblecena. No pane boze.

Deria

Ja by som netvrdila, ze Slovaci sa obliekaju zle. Urcite je rozdiel medzi dedinou (cest vynimkam!) a velkym mestom. Zijem v Nemecku vo velkom meste ale ked pridem do Bratislavy, pravdupovediac som milo prekvapena, kolko dobre oblecenych zien tam vidiet. Lepsie povedane, viac dbaju na zovnajsok, nez Nemky. Tie na to kaslu, chodia prevazne v dzinsach, tricku a teniskach.

Slobodna

Slováci sú bohužiaľ ešte stále príliš konzervatívni aj v obliekaní. Jednoducho majú strach, kombinovať farby, štýly, obliecť sa hlavne pohodlne, aby sa v tom cítili predovšetkým dobre, majú strach mať vlastný štýl a príliš sa podriaďujú móde ale najmä názorom okolia.

pozri-

...a v kazdom veku je moda uplne ina a aj inak sa clovek oblieka
aspon ja-ked som bola mlada obliekala som sa atraktivne kazdy otacal za mnou hlavu a len krutil hlavou-ci uz na oblecenie-alebo uces...chodila som obvesana opaskami/vybujanymi/nosila som vselijake naramky na ruke-nausniceVSETKO SOM SI ZLADILA ABY TO PEKNE VYZERALO...
momentalne som v takom veku-ze uznavam jednoduche oblecenie-ziadne naramky,ziadne zb.opasky...len klasika-aby som sa dobre citila v tom ale na zladenie si stale potrpim...
aj tak moda je uz uplne inde a tu sa stale nosia este napr.bedrove nohavice-len cest vinimky nosia uz tie vysoke pasy na nohaviciach-tak co?kto moze povedat ze je NAJMODERNEJSI NA SVETE...
niekedy aj ta modna policia je oblecena ako vandrak-ale dokaze tak zkritizovat nejaku celebritu ako je oblecena-ze mi je na smiech...ta modna policia...

pozri-

Nikolllll

Včera 16:12
IP adresa
111.15

Nie, že by som ich brala nejako smrtelne vážne, ale zamyslela som sa nad (ne)kusom Slovákov. Prišlo mi strašne divné, ale to už máme asi v krvi...

...NIKOLLLL co ti prislo strasne divne?to co povedali ty chlapci?alebo ako bola oblecena ta dotycna?

lebo ja ta napr.chapem ze si sa zamyslela nad tym co si pocula...
ja som zazila nieco podobne
sedela som vedla jednej slecny-ktora o sto sest ohovarala jednu osobu ako je oblecena a ako chodi oblecena-ale ked som sa pozrela ja na nu-tak urcite by 1miesto nevyhrala/mala elegantne cierne nohavice-biela bluzka-elegantna a na nohach mala sportove tenisky-rozcaptane /
takze ja by som na jej mieste len tisko sedela a ani by som neotvorila usta na tu temu...
neviem kde takyto ludia beru taku HRDOST V SEBE A ODVAHU KRITIZOVAT INYCH A SAMI NEVEDIA CO NA SEBA...A ZO SEBOU :)))
podla mna je to kazdeho vec ako sa oblieka a v com sa citi nejlepsie...na taketo veci sa neoplati ani zacat diskutovat ani reagovat...

xy:)

z akehoze si velkomesta? zila som v zahranici, videla som vseliake modne kreacie, aj holy zadok v silonkach s kratkou bluzkou pocas blizzardu, takze ma uz len tak lahko nieco neprekvapi. slovenske dievcata sa vacsinou nevedia obliect, casto sa obliekaju "lacno". ja nemam problem ist von v teplakoch, elastakoch, ci sukni, len to treba vediet zladit. napr nemusim, ked slecna ma vysoke cizmy, nejaky super eroticky top, do toho leginy (najlepsie leskle), 150 kil k tomu a ked ide tak trieska s tymi 15cm opatkami ako godzilla a ledva ide.

bibi123

Podla mna kazdy sa ma pravo obliect ako chce a kazdy ma pravo prejavu-cize komentovat, hodnotit-aj ked by si mal dotycny drzat nejaku uroven toho prejavu:D To je este velka chyba Slovenska, ze kazdy tu kazdeho riesi, ako keby nemal dolezitejsie veci na praci... Pozrite sa na take Anglicko, Irsko, tam moze ist po ulici clovek aj s ovcou na hlave a nikto si ho ani nevsimne...
Nikollll a Ty si z malomesta, alebo sa rodicia prestahovali z mesta?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslíte si, že Slováci sa obliekajú hrozne? - Fórum - ZDRAVIE.sk