Myslíte si, že Slováci sa obliekajú hrozne?

Príspevok v téme: Myslíte si, že Slováci sa obliekajú hrozne?
Nikolllll

Ako už názov naznačuje, chcem vedieť áš názor na obliekanie Slovákov/čechov. Lebo podľa mňa maju strašný vkus. Sú samozrejme výnimky, ale tých je málo. Nedávno, ked som bola na návšteve rodičov v malomeste, som dokonca započula rozhovor dvoch 16-17 ročných chlapcov, keď uvideli vážne pekne oblečenú ženu, mohla mať asi 25r. (mala oblečené čierne úzke nohavice, tmavomodré námornicke sako a čierne lodičky pravdepodobne to boli Laboutinky) ti dvaja o nej hovorili, že sa oblieka ako štetka. Neviem, ale mne to rozhodne nepríde lacne ani nič podobné. Určite je to lepšie ako keď som v tom meste videla puberťačky oblečené vo flitrových tričkách, s trčiacou podprsenkou, ktoru mali až niekde na lopatkach a s leginami ktore si asi pomylili s nohavicami. Možno to bude tým, že som z väčšieho mesta a nie som zvyknutá na to, že niekto chodí takto oblečený, ale veď aj za málo pe)azí sa dá pekne obliecť... P.S. nepíšte sem odpovede typu ,,mať tak tvoje problemy\" etc. Dakujem

lost

k nam cestuje moda uz len z talianska priblizne 5 rokov, cize je to este OK :D

tu sme za opicami, cize je to OK :D

ja sa napr obliekam bezne asi takto:

jeansy + tricko

:D

naco viac? naco satky atd? aby som pritiahol pozornost ? staci mi pudel..

a kto udava ze je to vkusne? modna policia ci co? :D kto to akoze je?

alebo nejaka zenska, co kraja saty? to akoze ona ma tak supaskvely vkus, ze moze hovorit za cely svet?

kazdemu "sa hodi" nieco ine a pointa satov a obliekania sa je aby sa ten co ich nosi citil co najlepsie..

vsade chodi nieco ine, vezmi si Indku, ak by sem prisla, smiali by sa jej ze co to nosi.. lenze neviem ci by robili Indovia toto slovakom (alebo europanom), mozno maju trosku viac v hlave..

cappy_

no to Slovaci sa isto obliekaju dobre...ale take Cesky ako soorry, to je strasna katastrofa :D ...keby si proovanala baby zo Slovesnka a z nejakeho ineho statu, sme na tom dost dobre...

sweetdream

Nikoll, som sa dobre zasmiala na tej stranke :DDD nieze by som bola nejaka modna maniacka a uz vobec sa neobliekam uzasne, ale toto co je tam, tak to je fakt sila :D

nepremyslaju

slnecnicaa - sa smejem na tvojej odpovedi :D :D ze slovaci sa obliekaju dobre :D staci si len pozriet stranku modnipeklo.cz ale podla mna ty budes tu stranku povazovat za modnu bibliu s najlepsimi outfitmi. je to tak nikto si neprizna pravdu. ano slovaci sa obliekaju strasne. a preco by mala prestat citat modne casopisy? aby sa potom obliekala tak hrozne ako ostatni?

slnečnicaa

Prosím ťa a z akého veľkomesta si? Nemám vôbec pocit, že sa slováci obliekajú strašne, skús ísť troška za hranice tvojho veľkomesta a za hranice tzv. módnych časopisov kde vkus hodnotia naši "odborníci" Radšej mať vlastný štýl ako sa opičit po diktáte módy.

Nikolllll

Nie, že by som ich brala nejako smrtelne vážne, ale zamyslela som sa nad (ne)kusom Slovákov. Prišlo mi strašne divné, ale to už máme asi v krvi...