Tehotna alebo nie?

Príspevok v téme: Tehotna alebo nie?
anjelik20

Ahoj,potrebovala by som poradit.Meska mi menstruacia uz 6 dni.Robila som si test ktory vysiel negativny.Mam nafuknute brucho a zvlastny vytok ktory nezapacha je bezfarebny ale je ho velmi vela.Tiez mavam bolesti ako pred menstruaciou ale to len par minut a menstruacia nikde.Je to mozny priznak tehotenstva? Dakujem

ERCA

AHOJTE MOZETE MI PORADIT MINILI ROK SOM BOLA TEHOTNA A POTRATILA SOM A ODVTEDY NEMOZEM SAMI TO NEDARI ZASE OTEHOTNIET CO MAM ROBIT

zuzlicek

mam nafuknute brucho naliate prsia a aj trochu bolia na dotik robila som si test a vyšiel negativne da sa zistit aj inak či som alebo niesom v tom

for casie

Tie dni co ti vysli znamena ze su v tvojom cykle plodne. Len si este niekde na nete over, ci sa presne pripocitava a odpocitava tolko dni ako napisala tuesday.

casie

tuesday a co potom ked mi vyjde vysledok? mam to odratat od seba alebo ako? vysiel mi vysledok: 30.1. a 8.2. (ratala som posledne dve menstruacie a vychadzala som z priemeru)

docitka

anjelik20 myslim ze to neni tehotnost test by ti to ukazal ale chod na gyndu ak si tak ti to uz uvidi a povie co ako ja ked som bola tehotna zacali ma boliet prsia

tuesday

Ovulačné obdobie prichádza uprostred menštruačného cyklu. Ak váš menštruačný cyklus má napr: 28 dní, tak okolo 14. dňa nastáva ovulácia (uvolnenie dozretého vajíčky). Vajíčko musí byť oplodnené do 24 hodín po ovulácii. V prípade, že neviete kedy u vás prebieha ovulácia môžete to zistiť meraním bazálnej teploty. Bazálna teplota sa meria ráno po prebudení 3. až 5. minút. Teplomer môžeme zasunúť do pošvy, úst, alebo konečníku (vybrané miesto merania bazálnej teploty potom musíte dodržovať). Bazálna teplota, ktorá je bežne 36,5º C sa 1. až 2. dni pred ovuláciou zníži a následne náhle zvýši a vystúpi o 0,3 až 0,6º C a dosiahne takmer 37º C a to až do 26. dňa cyklu. Ku stanoveniu ovulácie môžete použiť aj močové testy, ktoré sú presnejšie a pohodlnejšie.

Inak ked nemas pravidelny cyklus tak sa plodne dni daju vypocitat tak, ze k najkratsiemu cyklu co si mala za rok pripocitas tusim 11 dni a od najdlhsieho odpocitas 18 dni. Najdi si presne cez Google. Minule som to niekde nasla, ale teraz sa k tomu nemozem dostat.
Inak da sa sledovat aj zmena hlienu alebo pomocou ovulacnych testov, ktore kupis volne v lekarni. Ked mas nepravidelny cyklus tak sa to da vypocitat len tazko.

casie

ahojte vsetci, mam jednu otazku... co si myslite vy?: za tri dni mam dostat menstraciu. dnes sa do mna priatel urobil dvakrat - nieco zo mna aj vytieklo (neviem ci je to normalne). docitala som sa, ze mala by som mat neplodne dni a otehotnenie nehrozi, plodne dni su u kazdej individualne (dokonca niekto ich ma pocas menstruacia, neviem ci sa rataju od uplne prvej menstruacie a tak 14 dni, alebo stale od poslednej alebo od najdlhsej, najkratsej, atd... mne menstruacia pravidelne nechodi cca 28 - 37 dnovymi rozdielmi, takze si moc vyratat plodne dni neviem). rada by som chcela vediet vas nazor, priblizne na kolko percent som tehotna. dakujem