Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na akú školu by ste dali svoje dieťa/dcéru/

LETICIA

som zvedava, lebo decko z gympla, si moze zvolit vysoku ekonomicku, technicku a ine a potom co? takze neporovnavaj hrusky a jablka, pozri ja som sa z OA dostala na pravo a mojho kamosa z gymnazia nevzali

LETICIA

xy :-D kaslat na teba, je rozdiel obchodna kde mas odborne predmety, a gymbel kde mas klasicke vseobecne predmety, tak to neporovnavajte, som sa pytala co mas ty skoncene po tom gymnaziu.

xy:)

ja ta provokujem? :D a cim? ja len uvadzam na pravu mieru fakty pre tych, co si myslia, ze OA je tazsia ako gymnazium, i ked neverim, ze este taki okrem teba existuju. a inac zbohom sa hovori ludom do hrobu.

LETICIA

xy k tebe sa nevyjadrujem, snazis sa ma stale len provokovat, nepodari sa ti to, takze zbohom laska. a tak mimochodom, ty mas co vystudovane?
dakovna, pozri mam kamosov, kamosky co chodili na gympel a vela mi o tom rozpravali, ja som skoncila 1-9 same jednotky na vysvedceni aj polrocne aj koncorocne a nechcela som tam nikdy, daj ju rovno na medicinu do cz a neries tu stredne, sama sa musi rozhodnut nie ty namiesto nej, ci si sa len prisla pochvalit? este to potrva, kym skonci tu 9tku a puberta zacne s nou plieskat. este nic a ty uz jej vyberas dalsiu skolu, sama sa musi rozhodnut.

neviem co mas za problem, hovorim ze to tak bolo u mna, ale kludne sa to moze stat aj niekomu inemu, nie je to ovsem pravidlom. kludne moze vychytat debilnu profesorku, co jej to znechuti. a mozno je to buduca doktorka. hovorim, ze KEBY NAHODOU SA TO UDEJE a je na gympli, tak to nie je tragedia, no na tej zdravotnej by ju kludne mohol trafit slak. okrem toho, ak chce medicinu, stredna zdravotna na to nestaci.

jankaaaaaaaa

dakovna: tak ked ma zo vsetkeho jednicky, tak bude asi lepsia volba ten gympel
xy: ked to prestalo bavit teba, neznamena ze to prestane bavit kazdeho

dakovna, ak ju bavi prirodopis a chemia, tak urcite gympel - ona fakt pocase mozno zisti, ze ju to az tak nebere (vid u mna, mna bavila na zs biologia a chemia, na gympli uz nie) neskor sa rozhodne, bude mat aspon dlhsi cas na rozhodovanie kam ist, no a z gympla moze ist naozaj kamkolvek.

dakovna

jankaaaa, sme uvazovali aj o strednej zdravotnej, no odtial by bez tvrdeho doucovania nespravila prijimacky na medicinu. To sme uz zistovalí.

dakovna

LETICIA, si najskor riadne precitaj co pisem a potom reaguj.
ja nepodcenujem ine skoly, nic take som nikdy nepisala, ani si to nemyslim. Pisala som len o svojej dcere, ako je to snou.
Na gymnazium, ktore chce ist ona, musi mat okrem dobrych vysvedceni z 8. a polrocneho 9. rocnika aj dobre napisany monitor. Ak toto splni, potom ju tam zoberu aj bez prijimaciek.
Pokial ide o medicinu, tak momentalne ju to tam taha ale viem, ze pocas studia na strednej si moze zvolit iny odbor. Ratame s tym, to som tiez pisala.
Ide o to, ze ona ma same jednotky zo vsetkych predmetov a vie len to, ze ju bavi chemia a prirodopis. V takom pripade je pre nu gymnazium najlepia volba. Netvrdim, ze su tam vsetci genialni, no z gymnazia ma najlepsiu sancu sa dostat na akukolvek VS, to viem urcite. Ak by aj nadalej chcela ist na medicinu, tak z jedine z gymnazia ma najlepsiu sancu spravit tam prijimacky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Na akú školu by ste dali svoje dieťa/dcéru/ - Fórum - ZDRAVIE.sk