Na akú školu by ste dali svoje dieťa/dcéru/

jankaaaaaaaaa

no nucit sa naspamat temu z cudzieho jazyka to je asi to najhorsie co moze byt.. to si sa vela z toho jazyka asi nenaucila..

lea26

jajka tie kontrolne pisomne prace, co boli slohy v skole kazdy stvrtrok, dostali sme 5 tem, doma sme si ich spravili, mama mi opravila gramatiku, naucila som sa ich naspamat, potom som si jednu v skole vzlosovala a potom dostala 1tku:-) gymnazium som mala narocne, nesla mi chemia, mali sme VS docentku priamo z chemickej, takze si mozte predstavit, co uz v 1.rocniku od nas chcela. Ja som mala problem v tom, ze som nedovidela na tabulu, cely cas som lustila, co to tam je napisane, az mi vzdy usla pointa;-)az na VS som prisla na to, ze do dialky potrebujem okuliare, teraz nosim sosovky;-)

jankaaaaaaaaa

tiez som sa ucila uplne sama vzdy, pretoze rodicia mali dost velke starosti so starsou sestrou. lebo jej ucenie vobec neslo, tak sa naplno venovali jej. ja som sa ucila vzdy sama a mala som dobre znamky

jajka001_

ja sa nepamatam ze by sa so mnou niekto učieval, okrem toho ze mama so mnou trenovala diktáty, a písanie, ostatne mi akosi same skakalo do hlavy, ale ked som mala nejaky problem, urcite som isla za nou sa jej spytat. a urcite mi musela kontrolovat aj domace ulohy, ved to je povinnost rodicov.

talentmania

Vy az od druheho stupna to ja som bola jedina kt.som sa ucila sama sice aj mamina mi vravela ze to este nezazila mam este 2 starsich surodencov ale ja som bola samostatna vraj skoro uz v prvom rocniku.No tedaaa mala som to potiahnut dalej:)))

talentmania

Ved citam aj ja som tiez uz asi od druhaku alebo od tretiaku bola samostatna prisla som zo skoly napisala ulohy slohy naucila basnicky proste vsetko a fajront uz som bezala s rozkom vonku skakat gumu xi xi:D))))
Asi to bola ina doba:D)