Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc?

Príspevok v téme: bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc?
srotina

Zdravim vsetkych.
Potrebovala by som radu v tomto ohlade - som sportovkyna a uz dlhsiu dobu som pocitovala sem tam, pichanie v krizoch, v driekovej casti chrbtice. Ale nebolo to nejako pravidelne, sporadicky. Vcera som prenasala tazke veci hore schodmi a asi 10 minut po tychto ukonoch som zacala pocitovat tieto bolesti omnoho intenzivnejsie. Ked som v pokoji to neboli, ale pri urcitych pohyboch je to dost zle - co mam robit? Aka je najucinnejsia a najrychlejsia pomoc? Nemozem si dovolit pauzovat dlho. Vdaka za kazdu radu.

jankaaaaaaaaa

treba ist na ortopediu a treba vysetrit celu stavbu tela. ci nemas zle drzanie tela, ci niesu patologicky postavene nohy a pod. hlavne ak si sportovkyna, treba dbat na kvalitnu obuv alebo ortopedicke vlozky
ak ta teraz bolia krize z pretazenia, skus jednoduche cviky na uvolnenie chrbticem, vyborne je napr. plavanie, treba sa setrit a oddychovat , kym bolest neprejde

ja40

Skus sa v stoji hlboko nosom nadychnut a s vydychom sa pomaly predklon kolko ti pojde. Opakuj to par krat,ono by to malo povolit. Potom si lahni na chrbat a daj si nohy za hlavu,takto si ponatahujes chrbtove svalstvo. Ucinne su aj masaze,alebo navstiv doktora. Najprv si skus takto pomoct. Drzim palce.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc? - Fórum - ZDRAVIE.sk