spevniť postavu, nehrbiť sa

Príspevok v téme: spevniť postavu, nehrbiť sa
vanitka

zdravim.uz dost dlho mam problemy s drzanim tela. nezanasam sa za to a mam velmi znizene sebavedomie. musim sa hrozne premahat aby som chodila vystreta, a stale musim na to mysliet. hanbim sa niekedy len tak popri niekom prejst alebo nemam rada ked ide niekto pri mne (ze ma vidi z boku..) :( hlavne mam gulaty chrbat, "prepadnuty" hrudnik a male prsia, velke vypucene brucho a prehnuty chrbat v driekovej casti. z boku ako pismeno S (zle drzanie tela). hrozne mi to vadi hlavne sa nemozem na seba pozerat v zrkadle... snazim sa cvicit kazdy den ale potrebujem nieco co mi fakt pomoze a budem robit pravidelne. prosim nejake rady :) mam 17... dakujem.

jankaaaaaaaaa

pochybujem. chrbtica sa musi poriadne spevnit aby si dokazala udrzat spravnu polohu sedenia.. a tie pomocky na stolicky mozno len budu napominat k spravnemu sedeniu.. ale zeby to nejako pomohlo .. pochybujem

Anonym ka

A čo hovoríte na tie veci na stoličky? :D čo dávali v reklame? Stojí to 10 € v Teta drogérii... Myslíte, že by to mohlo zabrať?

bea34

Tiež som sa hrbila lebo mám sedavé zamestnanie, no odkedy nám šéf kúpil nové stoličky je to oveľa lepšie. Oveľa menej ma bolia kríže a už sa ani tak nehrbím. Stolička sa volá ergonomis.

vanitka

ta lenivost je svina!!!!:D ale ked nieco chceme tak to proste musime dosiahnut! :) Anonymka , mas stastie ze mas este len 12, mala by si ale zacat makat aby si cely zivot nechodila ako zombie... a uz sa to bude len zhorsovat... aby si potom nelutovala aka si bola lenova a ze si nic preto nerobila..mna takto mama napominala a hovorila mi aby som cvicila..to som mala 13-14... bola som leniva a teraz lutujem ze som ju neposluchla :(

Anonym ka

Ja som tiež zhŕbená, a strašne lenivá :D Neviem, nechcem cvičiť, strašne ma potom bolí chrbát, a prestanem... Cvičim večer, tak keď cvičím na bruchu, tak hneď zaspím :D Nechcem cvičiť, snažim sa sedieť vystretá, spať vystretá, a chodiť len, ak ma napomenie kamarátka... Mám 12 a myslím, že teraz je najľahšie opraviť si chrbát, stále sa to bude zhoršovať, a kamaráti mi stále hovoria, že chodím ako zombie... Asi sa teraz smejete, ale vážne ma to trápi, ale nie na toľko, že by som prekonala svoju lenivosť, a začala cvičiť... Chcem čarovnú tabletku, ktorá ma vystrie! :D

elke22

Ja mám 24 :-) Zvykla som cvičiť, no cez leto vždy tak zleniviem, že sa mi potom tiež ťažko dá rozhýbať.. Tiež potrebujem nakopnúť :-)