Tučné stehná a zadok

dilina

sice som este vo vyvine ale trapi ma presne tento problem... meriam 172cm a obvod stehien mam 47cm =(. skusala som mnoho sportov a chodim po schodoch miesto vytahu ale nic nezabera a ani cviky..

Nina2222

Skús rýchlochôdzu, pri nej zapájaš celé telo a pôsobí hlavne na nohy, vraj je to omnoho lepšie ako behanie pretože pri behu naberáš svaly :)

lela23

ono to je aj podla toho,aku postavu ste zdedili po mamke,alebo tak .. ja mam presne taku istu postavu ako moja mama, mam prsia tak akurat, stihly pas, zadok tiez jakš-takš, ale tie stehna a lytka!:( .. viem ze nikdy nebudem mat vysnivane chude nohy,ale zlepsit sa to urcite da, len treba mat vela pohybu , zacvicit si kazdy den aspon nejake tie cviky na nohy a po 17:00 uz nejem ziadne sladkosti, ani nic mastne,kaloricke .. staci nejake lahke jedlo, rozok ,cestoviny alebo tak .. vecer sa to potom pocas spanku uklada:/

kiri

...ja som zdedila po rodicoch siroke boky a aj v casoch mojej najväcsej stihlosti, ked som vazila 53 kg (boze, to boli casyyy) som mala stehna a boky. Treba si klast realne ciele. Niektore baby maju prirodzene boky ako desatrocny chlapec. Tym potom rastie brucho a nohy s bokmi ostavaju chude, co je podla mna horsie, ako mat postavu krv-a-mlieko. Kazdopadne, treba cvicit na problemove partie viackrat denne, hocikedy. pri umyvani ruk unozovat, pri citani na posteli zanozovat, pri telefonovani, na balkone, ked polievas kvety a tak...

jonzetta

alebo skus toto- postav sa, chodidla maj tak daleko od seba, aby boli zarovno s tvojimi bokmi a potom chod do poddrepu, aby si vytvorila pravy uhol.. ale maj vystrety chrbatik!!! to mne zabralo totalne.. opakujem 15x po 3x denne