Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie rúk

Príspevok v téme: Potenie rúk
slovenka55

ahoj, ma tu niekto skusenost s nejakym pripravkom na potenie ruk?
dost sa mi potia dlane ci je zima alebo leto je to velmi neprijemne hlavne ked sa s niekym zoznamujes ale aj tak vseobecne a neviem co s tym lekarka povedala ze to moze byt dedicne ale v rodine nic podobne nemame takze co odporucate?
dakujem!

Milan333

Ahoj, mne doktorka poradila iontoforézu. Tak som zacal googlit a na nete som nasiel vela dobrych ohlasov na Electro Antiperspirant. Objednal som si ho a som v suchu :) . Kedze mam palmoplantarnu hyperhidrozu tak ho pouzivam na ruky a nohy a neviem si ho vynachvalit. Staci mi ho pouzit raz za mesiac a mam pokoj. Az neuveritelne ako lahko som sa zbavil celozivotneho problemu :) . Skus sa pozriet sem: www.electroantiperspirant.sk

mefy

Tiez som mal tento neprijemny problem s potiacimi sa rukami a nohami. Ruky som mal spotene a studene a nohy taktiez. Najhorsie to bolo pri podavani ruk pri osobnom stretnuti. Tento problem som mal uz asi 6 rokov a myslel som si ze sa ho uz nezbavim, pretoze som skusil uz asi vsetko od zmeny jedalneho listka, cez vselijake maste, pripravky ale nic mi nezabralo. Mne velmi pomohol bylinny caj, ktory mi doniesla sestra so Svajciarska proti poteniu. Beriem ho uz treti mesiac a zatial musim zaklopat na drevo ale ruky aj nohy mam suche a teple. Pijem ho dvakrat denne jednu lyzicku tohto caju. Sestra mala problem ale len so studenymi rukami a jej tiez pomohol. Ak by mal niekto zaujem mohol by som ho objednat vo vacsom mnozsvte a zaslat pripadne na dobierku. Mozete mi napisat na: mefy@centrum.sk

alenaqhpj

zajdite k obvodnemu lekarovi, nech Vam da vysetrit hormony stitnej zlazy,pri hyperfunkcii byvaju podobne problemy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie rúk - Fórum - ZDRAVIE.sk