Ako odstrániť farbu (na vlasy) z bielej poličky, kúpeľňa?

Príspevok v téme: Ako odstrániť farbu (na vlasy) z bielej poličky, kúpeľňa?
Dolcé

Ahojte.. mám problem ... kupila som si schwarszkopf perfect mousse ..penovu farbu bez amoniaku a ked som si ju davala na vlasy... tak som sa nechtiac chytila bielej police a neskor z tej bielej peny tam zosta hnedy flak kedze som isla na tmavo hnedu farbu... prosíím pomozte :)) .. skusala som na to odlakovac .. Clin ... Fixinela.. no proste všetko možnéé.. :D :D ..a le nezmizlo to ://.. HELP!!!!!!!!

MAJAM3320

Dobry den , mozem potvrdit na bielu lesklu policku mi kvapla farba na vlasy hneda ....jedina vec co ma zachranila bol ariel zmiesany s trosickou vody a hubka drsnejsia ...po 20min umyvania je fuc skvrna a to som skusala riedidlo nepomohlo aj spominany domenstos nepomohol ....

Alenocka22

Fľak od farby na vlasy na vysokolesklej bielej skrinke v kúpeľni sa mi podarilo vyčistiť Arielom. Farba bola na skrinke asi 3 hod., nevšimla som si ju. Na vlhkú handričku som dala trochu prášku a šúchala som, kým farba nezmizla. Za pokus to stojí.

kremka5

Ja mám doma už asi 5 rokov pofarbenú lampičku nad zrkadlom, čo sa dcéra tiež nechtiac dotkla, keď si ju chcela natočiť. Lampa biela, farba hnedá. Skúšala som na to všeko možné. Tiež si myslím, že to už nepustí nikdy. Ale celkom dobre tá lampa vyzerá,....... taká meIírovaná.

milka53

biomex je fakt dobry na to ze je ekologicky pekne vycisti aj hrubsie necistoty, ja s nim napr cistim aj botasky a ostanu pekne biele

lili55

ja to odstranujem pripravkom bio mex, umyjem to hned po farbeni a pekne mi to pusti, neviem ako dlho si to nechala zaschnut, vsak skus, maju ho tu vitarian.sk

jankaaaaaaaaa

nam ked sa pofarbi pracka tak stale tam ostane taky svetly flak, ktory sa zmyje postupne, asi za dva tyzdne? mozno viac. ale tiez na jeden krat vobec nejde odstranit ked sa neumyje hned po zafarbeni.