Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up - Zmiešana pleť .

Príspevok v téme: Make up - Zmiešana pleť .
Jobinka

Ahojte , potrebujem pomoc :) Som velmi zufala s mojou pleťou :( mám zmiešanu pleť - mám suchu T-zonu , bradu .Líca a nos nie su až tak suché . Chcela by sem si kupit novy make up rozmýšlam nad Vichy - dermablend , alebo Max factor lasting performance . Pomožte mi prosím :( A aj nejake dobre rady .. Ináč použivam Te Tree Oil.

Lilii126

Na zmiešanú pleť so sklonom k lesku používam:
- dermacol Caviar Long stay
- dermacol 24 hod.

inak, ten 24 hod. dermacol by som rada predať, kto ho používate, mala som ho na sebe len 2x, ale farba mi nesadla, je na mňa veľmi tmavý. odtieň č.3, kto by mal záujem, nech sa kludne ozve :)))

jobiiiiinka

No včera som si skusala vzorku od Vichy ( dermablend ) priatel mi rekel,že vypada suepr ale mne sa zdálo,že som niekde mala šupinky ale pri tem priatel rekel,že nee. a dávam si mastne kremy pod make up :) .tak čo mám robit?:)kupit či nie?:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.