Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa do štátnic nezblázniť

katka12345

Ja neznasam tu nespravodlivost - lebo ten co maka - si just vytiahne blbu otazku, alebo nieco ine sa vyskytne...a ten co to odflaka, alebo sa nauci len niektore - ten ma stastie.... velakrat to tak boloi pri skuskach - a to ma stve...ked vivim akí ludia podostavali diplomy, a akoze sorry, vyjadrovacie - bezne schopnosti nulove - uz pri tom len zacinam - a o inych veciach ani nehovorim

ojka

ja stresujem pred každou skúškou, keď prídu na rad štátnice, ešte len to bude "švanda"...(: a tiež nemáme ešte otázky vypracované, takže treba makať, makať a makať (:

katka12345

a mnoho vecism sa ani neucili - lebo sme externa forma studia, cize take nieco ako tu pisali, ze vsetko sme mali mat v malicku ze ide uz len o opakovanie - su to drysty! a myslim si ze kazdy zodpovedny clovek stresuje predstatnicami aj ked sa ucil - je to prirodzene.... len majster sveta nebude stresovat - to je moj nazor

katka12345

My sme mali moznost sa ucit 2 mesiace - ale cakalo sa za vypracovanými okruhmi (ktore sa rozhodilido celeho ročnika) a to bola chyba!!!!! lebo su katastrofalne vypracovane a clovek si to musel urobit v koncnom dosledku sam - a s tyxm staracm cas - cize teraz mam uz moznost sa to "len" ucit - a je toho vela, keby som necakala za otazkami z rocnika ta bysom to vpoho stuihala..tam je problem.

ojka

Ludia zlatí, nestresujte, nestrašte (: my máme na oficiálnu prípravu na štátnice AZ týžden.... ešte len to bude zaujímavé, lebo čo tak počúvam, tak niekde aj celý mesiac (-:O

Katka12345

Aj ja mam z toho strach a celu som ju pislaa sama....do poslednej knihy, ci materialu co som tam pouizila som amal vsetkjo doma na stole...cize po tejto stranke mi nikto nemoze nic - lebo je ot moja tvorba, ALE... mam ten isty problem ako ty EWELIN - strach, vies ono je to tak ked ta chce niekto dodrbat tak ta dodrbe, lebo my s nemozme porovnavat snimi, ani sa nikto neporovnava, ale mam strach zenebudem vediet reagocat alebo nieco podobne..este mi k nej treba urobit prezentáciu, ale to nechavam an neskor, teraz makam na okruhoch - ich nevyhoda jeta ze hje to obsirne strasn, ale zasa pri odpovedi ak budu okruhy, ktore nam dali a nie otazky, tak sa mozem vybrat smerom ktorym chcem ak si nespoeniem na vsetko co chcem povedat pr itom, ale zasa keby sme mali otazky, tak jednoducho sa naucim odpoved na oazku a je to ...ja Vam neviem som na nervyuz z toho... sa mi to blizi

ewelin28

inak...neviem..ale akosi nemam strach z obhajoby bc prace..ved ked som ju sama pisala..nemaju ma tam cim prekvapit ci hej??..je to tazke obhajit hmm??

ewelin28

Ahojte, ja som bakalarku dopisala uz pred velkonocnymi sviatkami...ale akosi som sa stale nepustila do ucenia heh :D..statnice mam na prelome maja a juna....a spolieham sa nato, ze mesiac mi bude stacit..tak snad nebudem lutovat terajsie nicnerobenie :)

Katka12345

Ahojte ...tak a aj mna to čaka ... koncom maja..dnessom zacala ucit sa, no poviem Vam ... zenehrozi ist nejako do spiku s vedomostami lebo to je nestihackaa riadny guklas potom ..mame 3 predmety, cekovo 60 okruhov + obhajoba bakalarskej prace ...uz teraz mi je z toho zle..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa do štátnic nezblázniť - Fórum - ZDRAVIE.sk