Ako sa do štátnic nezblázniť

elle

Cau, ja som si dala jeden mesiac na štatnicove otazky a faktom je že som to vôbec nezvladala. Vychadzalo to na 5 rozsiahlych otazok na den, a ked som jeden den vynechala, počet otazok sa zvyšoval. Nakonci mesiaca mi to vychadzalo na 12 otazok na den a to som už vedela že som stratena a myslela som na to aky to bude trapas ked si vytiahnem tu do ktorej som sa ani nepozrela. Naštastie vsetko dobre dopadlo a mala som ačka. Držim palce...

Aria

No tak to ti nezavidim...Dejiny idu absolutne mimo mna... Ja pre zmenu drvim z coho sa sklada PC, aka je prenosova rychlost ktore komponentu a este ma caka prehlad ekonomiky a marketingu...myslim ze som na vysku stara :o)))

bubinka

no ja ešte teraz dokončujem diplomovku, cca dva dni asi ešte a mám ju, pak už len vytlačiť. a môžem sa začať učiť na štátnice, ktoré mám niekedy po 14.máji.študujem históriu a mám s anaučiť svetové a slovenské dejiny od a po zet...no des...juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...

Aria

Juuj tak to by som aj ja rada vediet... Ja mam koncom aprila bakalarske skusky z 3 predmetov a zatila viem 2 otazky z 1 predmetu... Stres? Slabe slovo...okrem toho ma este caka dokoncenie bakalarky. A aby to nestacilo, tak ja popri tom pracujem 8 hodin denne... Nemate niekto pozicat gulku? :o)))

Arweena

zo štatnic sa nezblaznis jedine tak, ked sa začnes pripravovat dostatočne skoro..niekomu stačia 2 tyzdne, niekomu mesiac..sama musis poznat, ako ti to mysli..takze podla toho si zadelis čas..napr kazdy den sa naučim nejaku čast, alebo otazku