Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa do štátnic nezblázniť

qqqqqqqqq

ahojte.
tak po vcerajsku aj ja patrim medzi tych stastlivcov, ktori maju statnice uspesne za sebou :)

stres bol poriadny, ale stastna ruka pri tahani otazok a perfektna komisia dokonca sa na nas aj permanentne usmievali-co velmi pomaha),

skusalo sa do podrobnosti, ale komisia nikomu "nepodkopavala nohy"

z obhajoby sme mali vsetci A... a najhorsia znamka bola z odbornych premetov C, tak nas na konci pochvalili, ze su velmi spokojni :))

a mala rada: urcite si pred statnicou pospite (ziadne ponocovanie), cloveku na druhy den pali 100x rychlejsie

drzim prsty!

cheatet

chocholusik, oddychovala som cely den, teraz sa uz musim ucit :-D
Dnes boli denni a ze to bolo v pohode, vobec ich netrapili. A z oponentskeho posudku mam "A", takze ma to potesilo a hned mam lepsiu naladu a lepsie sa mi dycha :)
Dik este raz, idem sa zabarikadovat a ozvem sa az v piatok (nakolko to mam 4 hodiny cesty tam aj spat autom). Drzte sa vsetci, co to mate pred sebou!!!

chocholusik

ahojte,
som rada, že som aspoň trochu pomohla.
cheatet, neboj, dobre to dopadne, vo štvrtok budem držať palce :o)
qqqqqqqq bude to ok, zajtra držím palce. a teraz šup šup do postele oddýchnuť si :o)
ciao.

qqqqqqqq

uaaaa. zajtra idem na to!!!
momentalne som v takom stave letargie, ze hroza... nech to uz mam z krku :) myslite na mna, potom (ked dooslavujem :)dam vediet... ake to bolo

cheatet

Chocholusik, dakujem za drahocenne rady. Moc si mi pomohla. Nielenze mam hned lepsiu predstavu, co budem na obhajobe hovorit, ale si ma aj velmi ukludnila, uz nie som v takom strese ako som bola. Viem ze stres mi nepomoze, ale len pohorsi, ale ked sa clovek boji, asi tazko sam seba presvedci, ze to nevie. Najlepsie je sa spytat tych, co to uz maju za sebou. Dakujem este raz za podporu, vo stvrtok idem, hadam neodpadnem uz pri vyberani otazok :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa do štátnic nezblázniť - Fórum - ZDRAVIE.sk