Predlženie vlasov

Príspevok v téme: Predlženie vlasov
Patinka

Ahojte prosím pomôže mi niekto ako si predĺžit vlasy bez tých clip in pripravkov niečo take čo mi urýchli rast vlasvo mam ich po prsia a mám túžbu ich mat dlhšie nepozná niekto niejaké šamponý na predlženie vlasov alebo tabletky niejaké vitamíny čo naviac pomáha vám počula som už aj o žihľave na vlasy skušam to ale nepomáha to až tak a Prosím poradte mi :) dakujem

kvetinka4444

skušaj to dalej zo žihlavou treba trpezlivosť.. vlasy nemôžu narast rychlo že za den po kolena ... klud ... každy den na to nemysli nemeraj ... lebo sa ti budu zdat jak keby vobec nerastli :D

danielaaa

Jeeejo ja som aj zabudla na tu temu, ja som si objednala de luxe, pretoze extra husta mi nesedeli odtiene, som velmi spokojna je uzastna, vobec nevidno ze by som mala vlasy predlzene :)

extension 2

ta extra husta sada je naozaj extra husta ,nedala som vsetky pasy na hlavu a vyzeralo to super!!je tam 10 pasov a ja som dala do hlavy len 6 a vyzeralo to super ,az na to ze su velmi ale velmi dlhe som objednala 60 cm cize celkova vaha vlasov je 190 gr asi ich dam podtsihnut trosku :) takze teraz ich striedam tu klasicku sadu skor pouzivam ked si vlasy stahujem do copu ;)

danielaaa

extension teraz mas 2 sady?? ja som tam este nebola dokelu nemam cas vobec na to bud som v skole alebo praci, dufam ze tento mesiac sa mi podari tam ist

extension 2

daniela ahoj,ja som si nakoniec objednala extra hustu sadu vlaskou ;) a som s nimy spokojna len su velmi dlhe

extension 2

aku si mala gramaz tych vlasov ? su rozne !standart deluxe a extra huste
no to by ti nemala az tak znicit ak ich len zehlila ! ved ak si mala originalne zive vlasy ,tak nechapem!!! a este na vystave ,to co je za kadernicku ?????

janka11378

ja som si ich kupila na vystave kozmetiky v Trencine a boli dost huste

vydrzali mi dva roky, ja som ich uz po roku prestala pouzivat, mne strasne dlho trvalo kym som si ich nasadila tak aby ich nebolo vidno,

potom si ich kamoska co je kadernicka pozicala na akusi akciu ked ich davala nejakej modelke co ju sli fotit
a tam mi ich znicila asi sa zehlili
tak uz ich nepouzivam

extension 2

no co viem tieto clipsne maju zivotnost 6 mesiacov ked sa o ne dobre staras ako o vlastne vlasy aj dlhsie ,jednej holke vydrzali skoro rok .....tak uvidim ,mne neslo o peniaze ,ale o to ze tieto sa daju davat dole a tym padom mi neznicia moje vlasy ako tie nadpajane ,lebo som dost hakliva na vlasy a nie hocico si vlasky dam :) tebe kolko vydrzali ?