Predlženie vlasov

Príspevok v téme: Predlženie vlasov
Patinka

Ahojte prosím pomôže mi niekto ako si predĺžit vlasy bez tých clip in pripravkov niečo take čo mi urýchli rast vlasvo mam ich po prsia a mám túžbu ich mat dlhšie nepozná niekto niejaké šamponý na predlženie vlasov alebo tabletky niejaké vitamíny čo naviac pomáha vám počula som už aj o žihľave na vlasy skušam to ale nepomáha to až tak a Prosím poradte mi :) dakujem

extension 2

vsetky baby co som videla s predlzenymi vlasmi to tak isto mali ako mam ja ,tie konce boli preriedene a zvysok hlavy hustejsi ,a ja chcem tak ako ma ta blondska na videu takze uvazujem o tej hustej sade clipov,ta blondska bez clipov ma riedke vlasy to vidno vo videu predtym ako si ich zalozi ma len par vlasov a ked zalozi tie huste clipi ma pekne huste vlasy takze daniela ja by som uvazovala na tvojom mieste nad tou hustou sadou
ved si zobre tieto moje 120 gr vlasy 10 pasov a konce su preriedene takze porozmyslaj

extension 2

daniela moje maju 120 gr.ale konce vlasov-tie predlzene nevyzeraju tak ako tej babe na tom videu je ich menej tym padom je to vyraznejsie take preriedene ako keby boli,rozmyslam nad tou hustou sadou to by vyzeralo ako ma ta blondska na videu porozmyslaj dobre nad tou sadou 110 gr aby si zas nebola sklamana ,ty chces aku dlzku ? chces velmi predlzit ???

danielaaa

extension presne to video som videla aj ja, ta baba ma tam 160g, tych vlasov, tie co som nasla ja tak je ich 110g. ale su dvojito presite aby sa zmestili na hlavu, musim sa rozhodnut ci necham svoju farb a objednam tmavsie clipy, a budem ich musiet mozno farbit, alebo sa dam ja na blond,

sisaaaaa

DIKI ZA VIDEO ASPOM MAM NAVOD JAK TO DAVAT AJ JA MAM PRESNE TIE ISTE BLON VLASY CO MA ONA, LEN MOJE SU VELMI RIEDKE A NEZMESTIA SA MI VSETKY PASY :))

extension 2

nezmestia sa mi vsetky pasy na hlavu :D jeden mi zostal nevedela som kde ho vpychnut :))
ale bola by som radsej keby to vyzeralo asi takto
www.youtube.com
ja az take huste pasy nemam ako ma tato blondska vo videu

danielaaa

no tie extra huste vazia 150g, deluxe 110, neviem teraz, ja mam aj kratsie vlasylen po ramena, tak uvidim ako sa rozhodneem

extension 2

daniela ..ja som tiez videla tu extra hustu sadu,len vies ked mas tvoje vlasky jemnucke aby nebolo vidno ze mas clipy na hlave .lebo tato extra husta sada clipov je odporucena pre huste vlasy ,ja mam vlasy dlhe dakych 5-7 cm pod lopatky a s clipmi sa mi predlzia o 10 cm cca takze celkovo tak mi siahaju do tristvrte chrbta mam 10 pasov ztoho su 4 pasy 5 cm 4pasy 10 cm a 2 pasy su 15 cm dokopy vazia 120 gr

danielaaa

extension fajn som rada :) ze sedia, ja rozmyslam nad tou extra hustou sadou, ale nemaju moju farbu tak neviem ci budem farbit vlasy moje, alebo si objednam deluxe sadu 110g, ty mas kolko gramov? odfot sa a posli mi fotku mailom, ked budes mat cas, svoju dlzku vlasov mas aku??