Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestanem fajčiť, začnem cvičiť a NEpriberiem!

Príspevok v téme: Prestanem fajčiť, začnem cvičiť a NEpriberiem!
VaMo

Konečne sa mi po 15 rokoch podarilo prestať fajčiť. Je to ešte len mesiac, ale prichádza už asi to, čoho sa všetci obávame, keď s tým skoncujeme - akosi sa na mňa začína lepiť tuk!
Neriešila som nejak svoju váhu doteraz, ale bolo by fajn podporiť sa, poradiť si navzájom, ako zabojovať proti nechcenej rovnici: prestaň fajčiť=priberieš...

J111

Tak to ti gratulujem, ja som to skúšal, ale normálne mi z prestávania drbalo v gebuli. Ja neviem, ako sa toho zbaviť, už rozmýšľam nad žuvačkami, ale posledne to dopadlo tak, že som žul a pritom fajčil:D To mi fakt bohovsky pomohlo:DDD

dana660xz

VaMo Supeeeer. vlastne od 1.1 mám dietku no nie dietku ale "len" zdravu stravu a chodim cvičiť a tak. bojujem. zatiaľ je to pohodička, baví ma to a verím, že moje chute skrotnú konečne a ručička na váhe o pár mesiacov ukáže o 10 kil menej :))))

VaMo

Caute babule, u mna to bude pomaly ť mes. a poviem vam, ze som mala chvilky, kedy mi ta ciga sla na chut, ale odolala som. Ja som stravu nemenila, uz roky pred tym som jedla zdravo, ale chute na sladke - OBROVSKEEEE. Dva tyzdne v mesiaci beriem preto chrom, dalsie dva tyzdne mam pauzu od neho.
A cvicim pravidelne. Po sviatkoch som sice "naliata", ale nemyslim, ze by som za tych 5mes. bez cigy pribrala. Drzme sa :-)

DzanaFX

Tak to ja si už nepamätám, ale keď Ti môžem poradiť, maj po ruke ovocie, slnečnicové semienka, žuvky, vodu, zdravú stravu a zapoj ohyb a ešte aj schudneš...Keď dostaneš chuť na čoko, daj si horkú...A keď chceš stále do niečoho zobať, tak voľ niečo, ako tie semienka...Ale najlepšie bude do seba pchať zdravú stravu a pohyb...

dana660xz

super, žuvačky tiež nie sú zlé :) ale j tá voda má super účinky, dnes som vypila už 2 litre. a DZANA prosím ťa, tebe kedy prestalo chutiť viac? ja neviem kedy si to moje telo zvykne.... už je to presne 80 dní :(

DzanaFX

To po pár dňoch tie chute prejdú, odporúčam tiež babrať sa so slnečnicovými semiačkami, aby zbehol čas, jesť zeleninku, a také oriešky a pod. To zaberie, kým si zvykneš na to že nefajčíš, lebo to jedlo ťa bude lákať len z nudy, že si nezapáliš...Ja odkedy som prestala fajčiť, ostala som závislá na žuvačkách..:D... Už tretí rok žujem denne žuvky, som to proste musela nejak nahradiť...Bežne vyžujem aj balík denne...:P

Džana

Ja viem, že je to debilina, ale keď ja osm prestala fajčiť, zastavila som priberanie množstvom vody....Pila som ju namiesto jedla, zase nehladovala som hej :D Ale proste pila osm koľko to dalo, aby osm nebola hladná :)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prestanem fajčiť, začnem cvičiť a NEpriberiem! - Fórum - ZDRAVIE.sk