Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestanem fajčiť, začnem cvičiť a NEpriberiem!

Príspevok v téme: Prestanem fajčiť, začnem cvičiť a NEpriberiem!
VaMo

Konečne sa mi po 15 rokoch podarilo prestať fajčiť. Je to ešte len mesiac, ale prichádza už asi to, čoho sa všetci obávame, keď s tým skoncujeme - akosi sa na mňa začína lepiť tuk!
Neriešila som nejak svoju váhu doteraz, ale bolo by fajn podporiť sa, poradiť si navzájom, ako zabojovať proti nechcenej rovnici: prestaň fajčiť=priberieš...

dana660xz

ahoj :) ja som prestala pred 2,5 mesiacmi po 10 rokoch fajčenia. Som šťastná, ale joj toľko kíl čo je na mne?! a tie chute? veľmi sa mi zmenili chute: prestala som jesť mäso, lebo mi zrazu nechutí a smrdí a odrazu milujem všetko sladké a ovocie. katastrofa. odkedy som prestala fajčiť, tak si neustále myslím, že som tehotná, alebo čo :///
asi budem musieť cvičiť aj ja, lebo neviem ako toto dopadne. ale ja taký lenivec? poraďte prosím niečo zábavné na cvičenie. ďakujem a držím palec!

VaMo

Orbitrek fici u mna s vynimkou soboty poctivo kazdy den hodinu. Okrem toho davam este aspon 20 min. cvicenie na brucho a nohy. Ale mam chutky na vsetko mozne, pocnuc ovocim a konciac udenou salamou. Asi fakt bude nieco na tom, ze ked clovek prestane fajcit, chutove pohariky zrazu "objavia" nove chute. Joooj :(

bibisa

no ahoj ahoj.to je velmi zle ze sa nevies zaradit do toho pravidelneho jedenia :( ale tak snad sa to raz podari :)
akurat papam klebik so salamou a paprikou..som si dala od minuleho tyzdna na cas pokoj s mliecnymi vyrobkami,sladkym a proste vsetkym co mi nerobi dobre lebo mam ocividne prekysleny organizmus.na steperi pokracujem stale uz tam mam nejakych 100 minut naslapanych a celkom si zacinam citit litka.a zajtra zumba uz sa neviem dockat.a ty ako?

VaMo

Jooj, neviem sa prinutit pravidelne jest, bibisa! Dnes zase tak, ze ranajky fajn aj desiata, obed nula a vecera o 18.00 - tvaroh, paradajky, platok chleba. Dala som cvicenie. Citim sa fajne, len ten obed este nejak rozumne poriesit... Dnes som si stiahla cvicenie Cindy Crawford, uvidim, ci sa niekedy dostanem k tomu, aby som si zacvicila jej trening, vyzera to dobre. Neskusali ste niekto?

bibisa

boze to si mi poradil jak hovado naozaj :D vsak ja kvoli radam zakladam temy a ty sem chodis iba konstatovat ze cokolada ktoru jem je dobra!!! :D :D :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prestanem fajčiť, začnem cvičiť a NEpriberiem! - Fórum - ZDRAVIE.sk