Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyberove konanie alebo osobny pohovor - účtočníčka - účtočník - daňový poradca

analfabeta

janulka, bola to taka uctovnicka pozicia v zahranicnej firme, kde vyzadovali komunikativne anglictinu (lebo vedenie je zahranicne a nevedia slovensky). mne anglictina nerobi problemy, dokonca ma aj ten manazer pochvalil, ze vyborne hovorim anglicky ci som bola niekde v zahranici (nebola som). No nakoniec ma aj tak nevzali, mam pocit, ze tie vyberove konania robia len tak "naoko" a uz maju vybraneho cloveka na dane miesto. a ti, co ma skusali cez telefon a elektronicky boli tiez zahranicne firmy. tak ak to pozaduju v inzerate, podla mna budu skusat.

AdamKrt

Ako kde. Niekde skusaju aj uctovanie, ze nedaju ani uctovnu osnovu k dispozicii, niekde chcu zauctovat aj DPHcku. Pripadne sa moze preverit uctovanie priamo v uctovnom programe, ak napises, ze ho ovladas.

analfabeta

Moji byvali spoluziaci aj uctovali na vyberovom konani.. ale vacsinou len take zakladne veci ako zauctovat dodavatelsku fakturu, nakup materialu, mzdy zamestnancov a tak. A ak vyzaduju aj cudzi jazyk, tak pocitaj s tym, ze si ta vyskusaju. Ja som mala aj cast pohovoru v anglictine, ked dosiel manazer, ktory nie je Slovak a nevie po slovensky :) Alebo ma skusali telefonicky vopred alebo mi aj poslali elektronicky test.

ojka

kamarati čo chodili po pohovoroch, tak si akurat spomínam, že mali preklady nejakých ekonomických slov/výrazov do cudzieho jazyka....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyberove konanie alebo osobny pohovor - účtočníčka - účtočník - daňový poradca - Fórum - ZDRAVIE.sk