Celiakia?

Príspevok v téme: Celiakia?
anonymná223

Ahojte, potrebujem radu. Mám problémy s trávením a môj doktor mi povedal, že by som mohla mať celikaiu, aby som sa objednala na gastro. Objednali ma až asi o dva týždne a rovno sestrička povedala, aby som prišla na lačno. Chcem sa opýtať, ak máte celiakiu, alebo Vám aspoň robili testy, či ju máte, ako toto vyšetrenie prebieha, viem, že by mi mali zobrať krv, ale neviem či treba aj vyšetrenie hadicou. A hlavne, či hneď na prvom vyšetrení na gastre by mi mohli robiť vyšetrenie hadicou.
Ďakujem

mirkazivel

m25

...už som ti pisala,ale nejako sa to nezobrazuje...skus si zohnat pred gastroskopiou info o "potravinovej intolerancii" a testoch na ňu... nieco sa dozvies aj na blogoch napr. tu: somjedinecomam.sk, klinika co ma tento blog, robi aj testy... v clanku najdes aj odkaz na dalsi blog, kde holka opisuje svoj pripad a problemy s PI.. poistovne i lekari na to kaslu, ale moze ti to vyriesit mnozstvo problemov....

Lulu2011

m25 - tak, ja si pockam kým najdu setrnejsiu metodu, ja viem, som v tomto posera, ale co narobim, inak mi pride divne ze v 21. storoci pacientov takto treba trapit :( nepaci sa mi to

m25

ježiš mária, tak to prestan pozerať!! len sa sama takto deptáš ... bud tam chod, alebo kašli na to a ži s nediagnostikovanou celiakou, čo môže byť ešte horšie, ako tých pár minút tohto ..

no je to na tebe ...

m25

lulu, lenže oni ti hrdlo totálne umrtvia, že to vlastne nebudeš cítiť a budú ti to tam pomaly vsúvať, s fúkaním ...

Lulu2011

leticia - ani ja by som neprehltla, poznam sa, nic by z toho nebolo, mna by museli uspat :( ja si tiez tabletky drvim, lebo neprehltem, dostanem pazerakovy krc a dovi, proste neprehltnem hadicu, neexistuje :((( mne pozrie doktor do hrdla a v panike ho zacnembit a vytahovat ruky, ja radsej pojdem rodit ako si nieco pchat do hrdla :( nepomozem si, ale hrozne mi je az do omdletia vtedy

LETICIA

tak pre teba je to take hoby, ked nato chodis gastro, len ja niesom taka silna osobnost na take veci, mne je zle len pri pohlade na tu hadicu a kolko ludi ju malo predomnou. u mna by vyhrala psychika