alternatíva

mikuška

ach jaj, to su nazory! ale kazdy podla svojich skusenosti, pravda? tak ja mam skusenosti velmi pozitivne a vobec nepokladam alternativnu liecbu za sugesciu. mne pomohla s vaznym problemom a dokonca mi ju odporucila lekarka ktora videla, ako sa roky trapim a nic sa nezlepsuje. a ta lekarka mi povedala, ze aj ona tam liecila svojho syna a kebyze sa nepresvedci, ze to pomohlo, tak by mi to ani neradila. netreba hned vsetko vyhlasovat za blbost zvlast ked ani clovek dobre nevie o co sa jedna. tak ako ani lekari nie su vsetci rovnaki tak ani liecitelia. a tiez asi kazdy nevylieci vsetko. keby boli lekari taki dokonali tak by sme uz boli vsetci zdravi. ale mnohym nam vobec nedokazu pomoct. preto musi clovek vyskusat vsetko a je jedno, co zaberie, hlavne ze je dobre.

estanislao

alternativna liecba vo vacsine pripadov nie je liecbou ale casto sebaklamom ktory moze niekomu pomoct psychickym ucinkom alebo sa da ten ucinok vyuzit vpasovanim skutocnej liecby

Ewka12

homeopatika som skusala,pomahaju ale nie az v takej miere,na nesoavost ci naduvanie mi pomohli,ale ak som ozaj chora mne pomozu len antibiotika.tiez na alergiu mi nepomohli.ale kazda sme ina,treba vyskusat,a su aj dost drahe.ja nie som moc na bylinky a caje,takze v tom ti neporadim,jedine co pouzivam su bylinne produkty od svajciarskej firmy Just,su drahe ale ucinne a dlho vydrzia.u liecitelky som bola,aj ja aj manzel,vola sa p.Kopáčová z Vrbového a velmi nam pomohla.