rast vlasov

LETICIA

a kratke uz mam asi pol roka, stale som sa davala strihat, pristanu mi, ale mne sa pacia krasne, dlhe, zdrave, cierne vlasy po pas, tak si ich chovam :-D

LETICIA

aj ja odporucam sa ostrihat a henovat, mozno mas inu strukturu ako ja :-D ale mne a mojim kamoskam to pomohlo a velmi a je jasny rozdiel mala som mikado uplne pred mesiacom vystrihane az holy krk, po mesiaci ich mam uz zakryty krk. mozno si henovala s henou z dm. sa vyjadruj.

User_37597

nehnevaj sa ale to ze zeny su tak blbe a nechavaju si dlhe vlasy lebo :"ja mam dlhe vlasy" ale to ze ich ma od krku po zadok rozstiepene to ja za to nemozem.ak ma niekto tak pokazene vlasy a mysli si ze ich da doporiadku nejaky sampon a ze budu rast rychlo tak to je na omyle.to je snad jasne ze posrane vlasy budu rast normalne-nie rychlo a poskodene doslova pomalsie a budu vyzerat ako ostana slama.
ok ak mas teda ty zakladatelka temy rozstiepene konec,uzlikovanie,vypadavnie vlasov alebo mas velmi suche konce tak prosim ostrihaj sa,kup si bezfarebnu henu a skus ci ti to pomoze.HENNA JE VELMI UCINNA AKO REGENARCNA KURA.NO RAST VLASOV NEOVPLYVNI...sorry leticia nechcem sa hadat ja len vravim hmm ano vlastnu skusenost ;)

LETICIA

bibisa ano mam dokaz, farbila som klasickou farbou nedajboze narast ani 2 centaky za pol roka a postiepene znicene vlasy, zacala som henovat su leskle, nepostiepene a je jasne viditelny rozdiel rastu vlasov, mala som ich tak po zapinanie podprsenky za ppol roka som ich mala po pas. takze ja mozem povedat svoj nazor nato, ty si neodskusala nevies, tak pssst.

User_37597

LETICIA
povec mi prosim ako si to zistila?mas fakt dokaz ze pre tym ti rastli vlasy pomalsie a s henou rychlejsie?merala si si ich?

User_37597

hej hej snazila som sa co najviac vsetkych pobavit.vsak ale dobre ved si pokupuj vsetky drahe vodicky na vlasy,od obycajnych vlaosvych vod,henny,zihlavovy sampon az po tie fasa vodicky z teleshopu ktore zarucene funguju aby si zistila ze ti to prd pomohlo.