Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezamestnanosť

tekvicka_

s tou absolventskou praxou...ano absolvent moze ist na absolventsku prax ak je min 3 mesiace registrovany na urade prace, ale! zamestnavatel, ktory ziada o absolventa caka na vybavenie ziadosti - upsvar ma na to tri mesiace. tym len chcem povedat, ze to nemusi byt take jednoduche, samozrejme pokial nejaky zamestnavatel caka uz s vybavenou ziadostou a ona by uz mala tri mesiace tak je to lahsie, ale so všetkym su vybavovacky a papiere.

veraaaab

Škoda no, hlavne že sa "tí druhí" majú dobre...Na absolventskej praxi som nemohla byť, lebo na úrade práce som len od septembra. No dúfam, že sa aspoň tam dostanem, keď nikam inde sa nedá

jankaaaaaaaaa

nj slovensko je velmi zle natom. maldym ludom nesotava nic ine len odist do zahranicia. tam je vyssia zivotna uroven ako u nas..

dobra vila

xxxx - socialne, bohuzial, neplatia pod 25 rokov. Vlastne tusim, ze to dokonca zvysili na hranicu 26 rokov... Takze mladi bez prace mozu pokapat, ich to neuzajima, takato sa zije.

veraaab - ak si pracu hladas uz 4 mesiace, na absolventskej praxi si uz mohla byt cely mesiac. Po 3 mesiacoch sa moze ist na absolventsku prax, tak si vybav minimalne to. Denne tam budes 4 hodiny a dostanes v prepocte nejakych 5500Sk ci tak nejako, to je super. Drzim ti palce, nech sa ti postasti najst si rychlo dobru robotu, je to velmi tazke, verim.

veraaaab

xxxxxxxxxxx dík za info :) zajtra sa tam pôjdem spýtať, veď aj keď nič z toho nebude, tak ma nezjedia, za opýtanie nedám nič.. na absolventskú prax by som chcela ísť, len to musím byť tri mesiace na úrade práce,ale to by som už chcela niekde robiť. A niečo sa vraví o tom, že tie absolventské zrušia, lebo niesu peniaze (aspoň som tak počula) a rodičia ma tiež do nekonečna živiť nebudú... ďakujem ešte raz

jankaaaaaaaaa a si myslíš že si tú prácu nehľadám?? Hľadám, už 4 mesiace zháňam prácu, akúkoľvek, nielen tú, čo som vyštudovala... a za to že mladých bez skúsenosti nikam nechcú ja nemôžem...

xxxxxxxxxxxx

mne sa tusim zda ze aj do 25 platia davku v nezamestnanosti treba ist na socialku vybavit potvrdenie ze nemas narok na davku v hmotnej nudzi tusim a odniest to na urad a tym padom budes mat narok na tu druhu davku. Ja som si to poskole vybavila aj ja ale ja som pracovala no nie zase roky len niekolko mesiacov to som musela dokladovat. Tebe vlastne treba na socialku rozhodnutie zobrat ze si na up a oni ti potom poslu to rozhodnutie. A len sup sup na absolvensku prax teraz sa to oplati nie ako pred rokmi :-) a mozno si ta tam uz aj nechaju na stalo...

veraaaab

Mám 20 rokov...Žijem s rodičmi, odpracované nemám nič a ešte som nebola ani na absolventskej praxi, kedže som školu skončila len tento rok

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.