Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chodenie na podpätkoch

Príspevok v téme: Chodenie na podpätkoch
Miušaa

Ahojte.. Ja by som sa rada báb dačo spýtala. Prosím vás je skoro, keď si dá opätky 14 ročné dievča? Pretože sesternica má birmovku a ja si dávam šaty, ku ktorým sa hodia vysoké opätky. Majú 8cm. Je to až také hrozné? ešte dačo, dá sa chôdza na nich natrénovať aby som nevyzerala ako kačka? Dík :)

elke22

Nebolí ma to v každých opätkoch, napr. som mala jedny drahé tenisky, ktoré som si vždy po hodine musela vyzuť, tak to bolelo.. Závisí aj od šírky topánky, ale zvykla som si, nič s tým nenarobím :-)

elke22

No čo sa týka tých obrázkov tak neviem, či to je z topánok, ja som také nohy ako má aj Victoria zdedila a občas dosť bolia, hlavne tie kosti.. Preto môžem nosiť len kožené topánky, no podpätky si tiež neviem odpustiť :-)

jahoda 78

Baby ja mam trocha iny problem,tiez sa musim casto pohybovat na opätkoch (mam 25 ak by to niekoho poburovalo) ale mam problem ze ma bolia casto tie bruska na nohach kde sa prenasa vaha. Nepohybujem na na opätkoch casto tak som sa chcela spytat ci to je len vec zvyk,ze nie som zvyknuta,alebo na to pomahaju tie kadejake gelove vlozky do topanok alebo proste nemam nohu stavanu na nosenie opätku, alebo si na to casom zvyknem. Dakujem

jankaaaaaaaaa

leticia: ved ktora zena to nema rada :) ale to sa da kombinovat aj s topankami setrnejsimi k noham ako vyoke lodicky..
napr. tie obrazky, to su klasicke deformity noh , ktore vznikaju z nosenia nevhodnej obuvy ako su lodicky s vysokym opatkom

LETICIA

ale ked idem niekde do mesta a potrebujem nieco vybavovat tak beriem botasky a ked prsi gumaky, nevies si predstavit chodit v extra velkych podpadkach. jedine na nizkom, alebo cele co su na takej platforme

LETICIA

ved nie nenosia, ale ja som zatazena na krasne topanky a neviem si predstavit aby som bola v kancelarii v botaskach, mam rada celkovo pekne oblecenie, nie len topanky a ked si das opnute rifle a zabijes nadhernou topankou na platforme, waw vtedy ozijem, ja mam rada sportovu eleganciu, rifle, topiky, kosele, a topanky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chodenie na podpätkoch - Fórum - ZDRAVIE.sk