Chodenie na podpätkoch

Príspevok v téme: Chodenie na podpätkoch
Miušaa

Ahojte.. Ja by som sa rada báb dačo spýtala. Prosím vás je skoro, keď si dá opätky 14 ročné dievča? Pretože sesternica má birmovku a ja si dávam šaty, ku ktorým sa hodia vysoké opätky. Majú 8cm. Je to až také hrozné? ešte dačo, dá sa chôdza na nich natrénovať aby som nevyzerala ako kačka? Dík :)

Joo Ke

keby sla na modnu prehliadku, tak mozes vyzerat ako stetka ????? ...... to podla teba ak niekto chodi na modnu prehliadku je stetka ???

tpch

8cm pre 14rocnu a este k tomu na birmovku? Keby si sla na modnu prehliadku, tak mozes vyzerat ako stetka, ale na birmovke to bude vyzerat maximalne nevhodne.

Joo Ke

8cm je v pohode podla mna sa nemusis bat ,ze v topanockach nebudes vediet chodit ,lebo 8cm nie je nic hrozne
a kludne i do mesta si ich mozes obuvat no nie casto

nesuhlasim

8 cm opatok pre 14 rocnu je vela ( moj nazor)
trosku mensi 5 cm si myslim je uplne v pohode na tvoj vek ,no kazdy si robi co chce

owecka

ak nebudeš nosiť opätky v 14tich ako bežnú obuv, len príležitostne na takéto akcie tak je to v pohode...ale ako to bude vyzerať, to teda nevie, možno by si mohla skúsiť nejaké nižšie, alebo balerínky, veď balerínky sú vraj in:) ja mám 20 a neviem chodiť na opätkoch a dobre si to premysli, čo si obuješ, ja som tiež doma dva týždne pred stužkovou trénovala na opätkoch, no nohy ma po pol hodinovom státí boleli nehorázne...takisto aj na kamoškinej svadbe som nejako pretrpela tie oficiálnejšie veci a potom šup do balerín:D takže pohodlné to určite nie je a keď už chceš mať opätky, vezmi si pre istotu aj náhradnú pohodlnejšiu obuv a strč ju mamke do kabelky:D

jankaaaaaaaaa

v ziadnom pripade si nedavaj take vysoke topanky preboha! budes vyzerat smiesne. v 14rokoch s takymi opatkami budes vyzerat akurat ako stetka a navyse ked v takych topankach nevies este chodit, tak to bude maximalne komicke. a to nehovorim o tom ako tie opatky nicia a deformuju nohy.
daj si radsej balerinky, alebo nejake lodicky s malym opatkom..