Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moje zdravie

Príspevok v téme: moje zdravie
zuzka0

mam 16 a potrebovala by sm poradit chcem uzivat HAK ale moja matka mi ho nechce dovlit stale ma dake namietky ohladom toho, ale ja sa nechcem spolahnut len na kondomy. mohli by ste mi poradit co jej mam povedat nech o tom normalne popremysla. myslim si ze kazde druhe ci tretia dievca ho uziva. a myslim si ze gynekolok by mi urcil dobru antikoncepciu.

jajka001

mne sa akne vyhodilo ked som prestala dojcit. odvtedy uz presla dlha doba, mozno sa to uz nevrati...dufam. ked hej nabehnem ku koznej.

jankaaaaaaaaa

hak blokuje muzske hormony v tele, preto sa akne netvori v takej miere ako predtym. lenze ked uz hak neberies, telo nabehne na svoj system a muzske hormony sa zase prejavia..

jankaaaaaaaaa

jajka: plet sa po vysadeni zhorsi na minimalne taku uroven ako bola pred uzivanim, az po nejakych 3-4mesiacoch.. ty si po vysadeni len dva mesiace zatial,takze zhorsit sa este moze.

jajka001_

janka, mne sa akne po vysadeni nezhorsilo hoci som sa toho obavala. naopak, predtym som mala stale pocit ze mam podrazdenu pokozku uz, v prvom polroku mi hak sice pomohla a hojilo sa to ale potom sa to uz nezlepsovalo. zacala som po vysadeni uzivat zinok a becko. skus to. pomohlo mi to viac ako hak.

jankaaaaaaaaa

tiez uvazujem ze uz nebudem uzivat hak, ale problem je necista plet, ktora ma trapi uz fakt dlho. aj ked viem ze hak to nevyriesi, ale apson pocas toho ked ju uzivam mam peknu plet.
vyksusala som vsetko od koznej lekarky, nic nezabralo, aj ked zabralo tak len na nejaky cas, ale nikdy to nebolo ono..
na roaccutane mi lekarka povedala ze mi to je zbytocne, pretoze mam slabu formu akne..

xy:)

hm, mne po hak tiez meskala vyse roka a to som ju dlhodobo ani neuzivala, ale vobec ma nenapadlo, ze to moze byt z toho..

jankaaaaaaaaa

tpch: fuha az dva roky? to je fakt vela.. o takom meskani som fakt este nepocula.
ale tiez myslim ze je lepsie to nechat na vlastne hormony ako na "vyvolavacku"

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.