Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

elektrosmog

Jooe Ker

pravdaze to skumaju i vedci .......a ty si vedec ? .... vies mi povedat na co si mam davat pozor ,aby ma netrafil ten elektrosmog ...... nieco ako obkluku ,aby som sa mu vedela uhnut

martinmlm

POMOC
NIEČO SOM MECHTIAC STLAČIL A TERAZ MI PÍŠE VEKÝM PÍSMOM BEZ TOHO ABY SOM DRŽAL SHIFT. AKO TO DAM SPAT. KED DAM SHIFT tak to pise malYm. DAKUJEM

martinmlm

Počkaj, nemôžem všetko naraz.
Ale s tou hlinou som vedel, len som to zabudol ja hlupák.
Ako to znie: KERAMICKÝ TELEFÓN

Maros75

martinmlm :)))

Ty si zvlaste stvorenie:)
Ti vravim.......skus sa radsej zamerat na mimozemstanov :)
Nemas iny problem......je to riesenie :)

martinmlm

známy si podla originálu urobil el.magnet a má to zlepšovat prekrvenie tkaniva a tým urýchlovat hojenie po urazoch a neviem čo všetko ešte. Vy ste o tom nepočuli? v ktorom storočí žijete, myslel som si že ja som zaostalý.

martinmlm

blb
ja mam opačny problem. ked nerobim tak ma ide šlak trafit. raz na kvetnu nedelu pop odslužil omšu, vyspovedal ovečky a prišiel za mnou do roboty.

pracujuci

Co sa tyka pohlcovania EM ziarenia je najlepsia vrstva hliny, staci par desiatok centimetrov. V podzemnej kaviarni nie je ani signal pre mobil.

Ludia poznaju elektrosmog ako vysoke napatie alebo mikrovlnne ziarenie. So silnymi magnetickymi polami sa nestreli. Odkial mas ze magnet lieci?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

elektrosmog - Fórum - ZDRAVIE.sk