Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahranicie

0vecka

mne sa nezda ze by boli na zaciatku nejake fofry... zalezi co ide clovek robit, moj prvy zamestnavatel ma nechaval dost v klude asi prveho polroka a vo vseobecnosti som vecsinou isiel po 8 hod domov.... co sa inak vybavovaciek tyka tak to bol mozno prvy mesiac a aj to som chodil len v piatok...

Anny09

Je dolezite rozhodnut ci clovek odchadza na 'dlhsi vylet' alebo chce v tej krajine ostat. Prve mesiace su stale 'busy' clovek si ani neuvedomuje co sa deje. Po 6-7 mesiacoch sa zacnes citit ako doma, prekonas kulturny sok atd. Dolezite je vsak nepohrdat novou krajinou a ich kulturou, snazit sa ich pochopit a akceptovat. Potom osoba moze aj 'zapadnut' a necitit sa tak mimo. Ja som odisla hned po strednej v osemnastke, zila som v styroch krajinach a mam super zazitky a skusenosti. samozrejme mi chyba slovensko, neskutocne jedlo a ludia. ale zas, zly zakaznicky servis, nastvane predavacky atd.. to mi nechyba.

Luulii

MajloSS.. za ako dlho? To zalezi na Tebe. Ak budes jeden z tych, ktori budu anglinu pouzivat casto a nebudes lenivy prestudovavat nejake knizky aj cez volny cas, tak potom to pojde rychlo, ale netrufam si napisat Ti ze za 4 mesiace budes na tom jazykovo vyborne. Chapes :) ja anglictinu tiez este bohvieako neviem, ale zlepsila som sa, to ano a neiem Ti povedat za aky cas, pretoze ja rozpravam aj anglicky, aj slovensky a to miesam aj s polstinou..

MajloSS

Zaujímavé je, že za 4 hodiny doučovania som sa naučil viac než za poslendé 4 roky čo som na škole. Načo tam potom chodíme? Už si takéto otázky pokladať ani nebudem, prežijem túto šaškárnu zvanú maturita a pápá slovenko.

MajloSS

Presne tak, keď hovoria rýchlo tak im neni rozumet slovíčka "prehĺtajú". Jak minule na hodine, učitelna nám dala posluch z CD: "Tak žiaci o čom bol ten rozhovor?" "Netušíme" :) nula bodov

jankaaaaaaaaa

jj to je natom super, keby takto zrozumitelne bezne rozpravali ludia z anglicky hovoriacich krajin, bolo by super :D

MajloSS

Super, to som kedysi pozerával ale teraz tomu rozumiem, aspom 90% Hovoria jednoduché krátke vety a hlavne pomaly takže sa im dá rozumieť čo hovoria paráda, dik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahranicie - Fórum - ZDRAVIE.sk