Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bratislavčania, prosím o službu menšiu

Príspevok v téme: Bratislavčania, prosím o službu menšiu
Botica

Prosím vás, chcem si objednať jedny boty ale napísali mi, že dodacia lehota je cca 60 dní. Som trpezlivá ale zas toľko nie.
Viem, že niekde v BA je obchod s podobnou obuvou, kedysi sme tam zo školy boli. Ak by ste mali niekto cestu okolo nepozreli by ste sa tam, či majú podobné? Ja som z dediny pri TN a nechcem sa tam zbytočne prehnať, cesta zrovna lacná nie je.
Tu je obrázok : www.metalshop.sk
Mali by byť bez oceľovej špice, na zips.
Ďakujem

Iveta Michael

Botica

Dnes som sa kukla do toho shopu a videla som tam len podobné ako na obrázku...no neboli až tak vysoké a cena tam bola 86 EUR.

Nuž moc som ti asi nepomohla...ak by som natrafila tak dám vedieť.

jajka001_

mali hrubsiu podrazku ako tieto a boli nizsie. ale tiez boli pekne. bez oceľovej špice. rifle mala zasunute dnu
taketo tazke boty su moje srdcovky uz od 16tich ale nikdy som si ich nekupila. mala som len podobne, raz

Botica

bacha bacha vážení, sú na zips:)
jajka:ako na nej vyzerali? mala so spicou alebo bez, neboli moc obludne? uz viac nechcem typ steelov.

Iveta Michael

Botica

jeden taký obchod s takým gothic rock štýlom máme tuším aj na Župnom námestí a ked pôjdem do knižnice tak sa na to pozriem..aj cenu pozriem. Oki? :)

Botica

len ci ten obchod v BA nie je prave ten z ktoreho to chcem objednat. Hadam by to poslali keby to maju v kamennom obchode.
Musim este najst niake nazvy tych obchodov. Pamatam si iba fasadu:)
bibisa:co dotycneho, ale ja nezletim zo schodov:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bratislavčania, prosím o službu menšiu - Fórum - ZDRAVIE.sk