Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako ďalej??

Príspevok v téme: ako ďalej??
marek01

Mám s priateľkou taký problém: Chodíme spolu 5 rokov, hádame sa zriedka a aj keď tak nie dlhšie ako jeden deň, ale to asi preto že spolu nežijeme. Vzťah berieme triezvo ale, ľúbime sa. Minulý rok sa nám stalo že priateľka začala mať pocit stereotypu a že by sa chcela viac baviť a chodiť von (veď to poznáte.) Ja som s tým nemal problém a vyhovel som jej vo všetkom. Veď mi na nej záleží, ale teraz znova začala s tým čo minulý rok a ja už neviem ako jej mám vyhovieť. Mám pocit že už jej viac dať nedokážem a že takto to ďalej isť nemôže. Stratiť ju nechcem, ale ani sa pre ňu trápiť. Nevieme nájsť žiadne riešenie, jediné schodne bolo že sa na určitý čas nebudeme stretávať a čas ukáže či sme pre seba stvorený. Teraz sme v začarovanom kruhu lebo sa trápime obaja a nevieme čo robiť ďalej. Je to asi hlúpe, ale teraz baba raď.

Poison

Milý marek01
Nie každý vzťah sa konvertuje na rutinný kruh povinností a všedný kolobeh takých istých dní. Všetko záleží iba od vás samotných a od vašej ochoty, čo ste ochotní spraviť sami pre toho druhého.

kasius

Mám problém vo vzťahu s mojou družkou s ktorou žijem 9r.momentálne však sa odsťahovala, problém vznikol viac menej z mojej strany, absolvoval som liečenie a ako to býva po pár dňoch sme sa tam zoznámili aj so ženami s ktorými sme chodievali na procedúry ale aj sa zabaviť no a tu nastal problém,zoznámil som sa aj ja počas pobytu so ženou s ktorou som sa pravidelne stretával, zabávali sme sa spolu,chodili na prechádzky a nakoniec sme sa do seba zalúbili a nastala situácia ktorú som nevedel a neviem doteraz riešiť, priatelku si vážim a lúbim lenže ani k družke môj vzťah neochladol a city zostali,tak som zostal v bludnom kruhu a neviem ako túto situáciu riešiť som už z toho zúfalý a neviem čo robiť, poprosím o zodpovednú radu ako z toho von

mhlju

Spytaj sa jej pekne ci je vobec rada ked je s tebou, ci ju nenudis alebo skus zmenit denno denny stereotyp ktory mozno pre teba neni ale pre nu moze byt, skus ju castejsie prekvapovat, nie darcekmi ale niecim ovela cennejsim, necham ta porozmyslat ci na nieco dojdes. Ak chce mat tu slobodu ze chodit von aj s kamoskami tak nech chodi, chod aj ty so svojimi ale ak s nimi chce travit viacej casu tak jej asi az tak nepadnes. Skus to co som napisala vyssie a ked to nepomoze tak neviem, asi ta uz pomaly prestava brat ako sucast zivota :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako ďalej?? - Fórum - ZDRAVIE.sk