Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové nechty

Príspevok v téme: Gélové nechty
Peppa

Dobrý deň, pred pár mesiacmi som sa začala učiť robiť gélové nechty (bez kurzu,keďže ten bol dosť drahý) a keďže sa stále učím, chcela by som vás poprosiť o radu:
1.) Po dorobení gélových nechtov všetko vyzerá OK, ale asi po týždni sa začne gél pri kožtičke odúvať, spravia sa tam akoby také vzduchové bubliny a neviem čím je to spôsobené. Primer používam.
2.) A keď chcem do gélu vložiť nálepku, v ktorej vrstve tak mám spraviť? A mám z gélu pri lepení nálepky odstrániť lepkavosť, alebo nechať to tak? Alebo zmatniť povrch?
Ak viete, tak mi prosím poraďte aspoň v niečom :) Ďakujem :)

margotkaa

teraz kto? :D lebo ja sa tu veľmi nevyznám, ako sa dajú poslať nejaké rp :D a tak... poprípade môj - ria.majus@gmail.com :)

margotkaa

teraz kto? :D lebo ja sa tu veľmi nevyznám, ako sa dajú poslať nejaké rp :D a tak... poprípade môj - ria.majus@gmail.com :)

margotkaa

Ahojte kočky,ja mám s tým tiež občas problém.. Aký UV gél je najlepší? Konkrétne značka? :)
Dá sa povedať, že som v tom začiatočník :).. ďakujem vám za pomoc ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gélové nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk