Ako jej to povedať?

Príspevok v téme: Ako jej to povedať?
Pali22227777

Ahojte, potrebujem tak trochu poradiť, lebo ma už život dosť ničí a už vôbec ani nebaví, mám kopec problémov pre ktoré by som si najradšej už zobral aj život.. Tu je jeden z nich... Mám 19 rokov, som chalan za každú srandu som veselý, aktívny, citlivý... V živote moc kamarátov nemám na ktorých by som sa mohol spoľahnúť, jediné čo mi v živote robí radosť je futbal, preto ho aj od malička hrávam lebo ma vie potešiť v živote asi najviac.. Von moc nechodím, lebo neni s kým, nedokážem sa prispôsobiť partií ktorá pije, fajčí, droguje.. Nič z toho ma nebaví.. Možno aj to je ten problém že si neviem nájsť kamarátov lebo nie som taký istý.. Ale to je druhá vec, píšem hlavne kvôli tomu že som za každú srandu, a občas s tou srandou aj moc preženiem.. Niekedy v marci tohto roku som spoznal dievča (17rokov má) z ktorého som si najprv robil tak trochu srandu, vymýšľal som si rôzne klamstvá, aj svoje meno, aj že som ukončil úplne inú školu, aj to že mám maturu a ona mi všetko uverila... Len ja blbec som netušil že čo všetko môže z toho vzniknúť, a vznikla láska, asi som na tie klamstvá moc to dievča namotal a teraz ma to neskutočne mrzí... Ľúbime sa obaja veľmi, je to dievča pre mňa ako stvorené, o inom ani nepremýšľam, len furt keď si na ňu spomeniem, alebo som pri nej, myslím na to ako jej to povedať žeee to všetko bolo len klamstvo... Nedokážem jej to povedať, nemám na to toľko síl, bojím sa že čo bude potom, ako zareaguje.. Nechcem ju stratiť lebo je to veľká láska... Nemôžem kvôli tomu ani spávať aké blbosti som natáral, nemôôôôôžem nedá sa... :(.. Nechcem ju stratiť lebo také dievča naozaj len tak skoro nenájdem.. To ako sa my chápeme, dopĺňame, to sa nedá ani opísať, je to osud.. Len ja som blbec veľký najväčší, neznášam sa... Ja taký citlivý človek, a toto narobím no niečo neskutočné, hrozne mi je.. Skoro každý večer preplačem nad tým aký som blbec (Aj to je slabé slovo)... Potrebujem od Vás len jednu radu ako jej to povedať? Veľmi ma to trápi a chcem všetko vrátiť do normálu... Chcem jej to povedať čím skôr než na to príde nejakou náhodou ona sama prvá...

Iveta Michael

Pali...tak jej to povedz ako si to nám tu pekne opísal...áno,čím skôr tým lepšie..

Poznáš to známe biblické: Pravda vás oslobodí! Je to pravda:) premysli si /ale nie dlho / naber odvahu a povedz jej to..úprimne a otvorene zo srdca! Držím palce!

A po 2.) pekne nám tu potom napíšeš ako si dopadol,dobre?

Nikuš

Ahoj, neviem ako dlho spolu chodíte, ale mal by si jej povedať pravdu čo najskôr..
Predpokladám, že si si vedomý toho, že čím dlhšie to budeš odkladať, tým to bude len a len horšie.. Takže teraz sa dobre vyspi, nech máš zajtra (vlastne už dnes) veľa síl povedať jej čistú pravdu - už žiadne klamstvá.. Ak je s tebou preto, že ťa ozaj ľúbi a záleží jej na tebe, tak to pochopí, ale sľúb jej, že už klamať nebudeš, pretože sa ti môže stať, že aj keď jej potom budeš hovoriť pravdu, bude mať pochybnosti a nebude ti môcť plne dôverovať..
A neodkladaj to, lebo sa to môže naozaj od niekoho dozvedieť a to by si asi nechcel..
Prajem ti veľa šťastia.

ahjaj

to sa podoba na kamoskinho ex.to iste jej spravil,vyuzil ze nie su z jedneho mesta.ona na to prisla ked sa sam zacal zamotavat do vlastnych klamstiev. a uz nikdy mu nedokazala verit.neverila mu absolutne nic. doslova ani meno a priezvisko, kedze jej v tak zakladnej veci klamal. pochop jednu vec. tvoja baba si mysli ze chodi s niekym uplne inym. povedz jej to tak ako si to tu napisal. pochybujem ze ta necha vysvetlit to. v prvotnom soku ta zrejme posle niekam. ale priprav sa na to a skus jej..ja neviem.. napis to cele vysvetlenie na papier. a daj jej ho nech si to precita ked bude sama a daj jej cas nech to vstrebe. lebo ozaj pochybujem ze to vydrzi pocuvat od prvej chvile.aj keby vydrzala tak ti rucim ze nebude vnimat ani pol slova z vysvetlenia.bude vidiet len to co si urobil.a nie preco si to urobil a ze je ti to luto.preto ten zvysok hod na papier. chlape vela stastia prajem..