FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Malé červené svrbivé vyrážky

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Malé červené svrbivé vyrážky" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    Kriketus921.09.11 10:31

    Dobrý deň, viem, že to tu bolo spomínané už viackrát, ale neviem si nájsť nejakú správnu odpoveď pre mňa. Môj problém je takýto.

    Už asi tretí deň sa mi vyhadzujú nejaké malé červené vyrážky, svrbia trošku, keď sa začnem škrabať, tak svrbia brutálne, mala som tri na pravom stehne, tak poblíž sema, dnes už zmizli a mala som ich len odvčera. Dnes ráno som sa zobudila s ďalšími dvoma hneď vedľa seba a mám aj menšie dve ešte na stehnách a jednu malú na chrbte, tie ma moc nesvrbia.

    Prosím, len nehovorte, že by to mohli byť blchy alebo ploštica :( Mám dve mačky, ktoré sa tiež dosť škrabú, ale bola som u veterinára a ten povedal, že žiadne blchy tu nie sú. Akurát máme na záchode hlavne také malé vošky, rozliezajú sa nám aj do spálne, veterinár povedal, že sú to také vošky, ktoré vznikajú napr. keď máte staré ovocie, lenže my nič také nemáme a už vôbec nie na záchode. Povedal aj ich názov, ale už si ho nepamätám. Prosím poraďte!!! Či to môže byť nejaká alergia?

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.


  Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóraInzercia

Máte vysoký cholesterol?

Máte vysoký cholesterol?

Ako účinne znižovať hladinu cholesterolu v krvi prirodzenými metódami? Akcia !!! Ku každému baleniu prípravku ARD Cholesterol 48 tbl dostanete + 1 balenie navyše v hodnote 29,38 EUR zadarmo!

^ Späť na vrch