Očná linka a skúsenosti s ňou

zuzic_

pouzivam stale, vacsinou tekutu hornu, s tuhym koncom, no rano este rozospata malokedy dobre zvyraznim takze na vatove ticinky do usi dam odlicovac a upravim...ked mam menej casu dam si len dolnu ceruzku

xy:)

som fanusik liniek, mam gelovu, potom taku v pere a tekutu so stetcom - dlhsie trvalo, kym som sa s nou naucila robit, ale teraz to mam raz-dva, ide o cvik.

Jablííčko

Ja používam hornu linku furt :-) je to super a pekne to aj vypada :-) Ja som sa to učila tak,že som si nakreslila na papir oko a horne viečko som obtahovala :-) ( je to sice trošku smiešne) ale pomohli mi to :)

nadirah

ja pouzivam linku kazdy den, niekedy tekutu a niekedy ceruzku. ta tekuta mi niekedy pripada taka velmi vyrazna a tvrda a ceruzkou zase docielim prirodzenejsi vzhlad. takze momentalne posledne dni pouzivam ceruzku. ale na vecer je lepsia tekuta. moj problem ale bol, ze som si vzdy robila macacie oci a dlho mi trvalo, kym sa mi podarilo, aby boli obe oci rovnake :)

Nikkita

Ja viem používam linku...tekutú od MISS SPORTY ale ja si nikdy neviem vyťahovať koniec:/ vieš že nikdy si ju neviem tak pekne vytiahnuť

roxina

ahoj, ja používam tekutú linku už 10 rok a som nadmieru spokojná !! nanášam si ju sama, no musíš si zvyknúť a naučit sa, ako sa používa - ako si "nakreslit" linku na oko tak, aby nebola roztrasená - alebo si ju kreslit pomaly ale po pár razoch sa ti to určite podarí !! p.s.: ja používam s mäkkým štetcom - tie linky, ktoré majú drievko som sa ešte nenaučila používat :D ...

LETICIA

ja to pouzivam kazdy den, je to moj denny ritual, ked sa malujem, pouzivam ciernu, tekutu, ale s tuhym koncom, nie taky ako stetec co sa ohyba od essence, som spokojna a ako sa nanasa? na viecko nakreslis ciaru.