Sťažnosť na lekára za obťažovanie

Príspevok v téme: Sťažnosť na lekára za obťažovanie
Machette

Rada by som sa podelila o negatívnu skúsenosť, ktorú mala nedávno moja veľmi dobrá kamarátka (mladá študetka) s jedným doktorom. Bola na bežnom vyšetrení u oftalmológa (meno neuvediem zámerne, ale aspoň zopár poznávacích znakov: je to veľká kapacita v obore oftalmológia, je CSc., pracuje aj so synom - menovcom v Poliklinike na Tehelnej ul. v BA na 4.poschodí, má tam s.r.o.-čku - ambulanciu spolu s očnou optikou). Tento postarší pán doktor ju počas vyšetrenia nemiestne obchytkával (chytal ju za prsia a za zadok), pričom setrička sa vo vedľajšej miestnosti tvárila že nič nepočuje. Keď sa kamarátka (v šoku) ohradila, správal sa k nej potom veľmi odmerane a arogantne. Presvedčila som ju, aby na neho podala oznámenie na Úrade pre dohľad nad zdrav. starostlivosťou, ale pochybujem že sa bude viesť aspoň disciplinárne konanie, vzhľadom na to, o koho ide. Preto by som aspoň touto cestou chcela varovať všetky ženy - nechodťe k nemu na vyšetrenie samé - vždy s niekým, najlepšie s manželom, priateľom - aby si na vás nedovolil, to čo si dovolil na mladé nevinné dievča, ktoré má z tohto "útoku" doteraz traumu. Ďakujem za priestor!

Harfa

niektore uz odisli a niektore nemaju velmi na vyber lebo nemaju odvahu odist k inemu. ja som pri nom bola dvakrat ked zastupoval moju lekarku a je asi naozaj uchyl lebo fakt ked ma vysetroval tak to trvalo dost dlho a celkove som z neho mala blby pocit taky slizky lekar. vravela som kamoskam ze nech podaju staznost ale on ma konexie a znamych vsade a pred inymi sa tvari ako normalny ale v ambulancii je totalny slizky had. sa tiez divim tym zenam ze ostavaju tak asi im to dobre robi no. ale skor tym starsim lebo aj on je uz stary ma asi tak 55 rokov neviem.

Harfa

tiez poznam jedneho co obtazuje pacientky az nato ze nieje ocny ale zensky lekar. od viacerych kamosiek co k nemu chodili ci chodia som to pocula ze ich chyta az casto a dlho na intimne miesta a tvari sa usmiaty ako uchyl.

Prezývka55

agartio tvoje rady su fakt super, za toto ten kto natacal bude platit fajne odskodne, skor ako nieco poradis, nastuduj si zakon.

agartio

Boze, ved zober skrytu kameru zo sebou, daj to na facebook, a mas ho...

to je take tazke odstranit takeho smejda?

Prezývka55

A co mu na stare kolena ostava?
Ked sa chce dotknuj mladej bud musi byt bohaty, co asi nie je, tak aspon zneuziva pravoci. Klasika, ale na druhej strane nikto vas nenuti k nemu chodit. Uz to nie je ako za komacov, dnes mas lekarov plnu prdel.

slnovrat

Som si ho našla na nete, ma päť hodnotení, z toho štyri veľmi negatívne. Poslala by som mu tam na vyšetrenie dcéru policajta, politika, alebo mafiána...otec by mu to zrátal