Modne poradenstvo - rady ako sa obliect

Príspevok v téme: Modne poradenstvo - rady ako sa obliect
wrwggwrw

Rada by som sa spýtala, či poznáte kontakt na niekoho, kto by mi poradil, že co s cim skombinovat aby to bolo originalne a vkusne, ako s farbami, ake su najnovsie trendy v obliekani :( stale mam pocit ze sa neviem obliect a ze nemam co na seba :( potrebovala by som poradit, pripadne zoznam konkretnych veci a znaciek ... mohol by sa ozvat niekto kto ma talent na modu, pripadne niekto kto sa tym aj profesionalne zaobera ... vdaka

Fashionguru

Odporúčam pozrieť shop:

www.rigeer.sk

pre dámsky sortiment fakt pekné aj originálne veci a niekedy predávajú aj celé kombinácie. Ceny sú fajn :-)

zuzizuz

Ahoj

ak by si mala este zaujem tam som zacinajuca stylistka a poskytujem svoje sluzby zadarmo :D kludne mi piste, tesim sa
thejazzmansgirl@gmail.com

nessenancy

Dobry mohol by mi niekto poradit ked si chcem obliect suknu tak co mam mat podnou leginy,pancuchy alebo silonky?Ja sukne nenosim ale chcem zmenu len neviem ze ako sa mam obliect v tomto pocasi.Dakujem

zuzic_

nikdy som sa nepytala co si obliect podla hitov...mam hranicu, moc vyzyvave nie ale trosku moze byt, ked sa mi paci nieco moderne a je cenovo dostupne kupim si..nikdy nekupujem modne vystrelky na jedno leto a potom uz nie su moderne..oblec si co sa ti paci a v com sa citis dobre...ci sedia farby to ako zena urcite vies;) skombinuj praktickost a pohodlnost, pohraj sa s doplnkai a mas to:)