Sex až po svadbe

kačorita

no nieje to dobre...a čo ak si v sexe vobec nesadnete?podla mna sexulalny život dvoch partnerov je v manželstve velmi dvoležiti !

ann23

Ja vám takto poviem...Podľa mňa nie je na mieste používať argument:čo ak vám to nebude klapať...Je to podľa mňa výmysel z amerických filmov. Aj sa dvaja milujú, nájdu si cestu k tomu, aby sa im to páčilo. Ja s mojim partnerom som mala viac rokov problém so sexom. Bolelo to a občas som bolo z toho dosť nešťastná..ale pochopila som, že dôležitejšie je mať pri sebe niekoho, kto človeka miluje a nie toho, kto ho privedie zakaždým k nejakým orgazmickým orgiám. Ak niekto chce s pohl. životom začať po svadbe, prečo nie.

odpovedam

miki vobec to nie je vadne, ak si jej to slubil a veris vasmu vztahu, tak to dodrz, nie je to az taky problem a pre nu to evidentne vela znamena....my sme s priatelom 2 roky este sme spolu nespali, ani snubenci nie sme sice zatial, ale chceme byt a mna cakaju este 3 roky skoly a je ochotny so mnou cakat....nie som tiez nijak vadna ani nejak extra krestansky zalozena len to zatial tak citim a on to akceptuje...je to od teba pekne, drzim prsty :)

emanueltia

Ja som sa s tým svojim rozišla, pochopila som že nemá zmysel čakať lebo taký človek sa drží proste svojich zásad a to by nemalo ani do buducnosti zmysel...fanatici :D len by mohli pochopiť že život je o inom ako to čo sa deje v kostole...

fbgviu

amanda20: LIKE ;)

zahorak: ludia s vierou maju jednu vyhodu a to, ze VERIA, ze sa problemy daju riesit aj inak ako len rozvodmi. Nieco ako ked sa soplive deti urazia, ked nedosiahnutu, to co chcu a robia kvoli tomu bordel.

amanda20

takze miky ..ludia tu na fore ti tento problem asi nijako nevyriesia, v prvom rade si to ty co rozhodujes o tom ako co chces, ak si to slubil, iba ty sam vies preco a je to tvoj zivot, ak ti to zacalo prekazat porozpravaj sa o tom so svojou snubenicou
mnohi ludia co som si vsimla nevedia akceptovat nazor ineho cloveka, nechapem preco tej zene nadavate, ake ma te na to pravo niekoho takto posudzovat? mozno preto ze je veriaca? a co vam tym urobila..ja samozrejme nie som za nijaky fanatizmus, mam k tejto teme tiez svoj nazor a nie som nijaka puritanka napriek tomu ze som veriaca...takze trochu menej kritiky

zahorak

....že od farara je to chore čo budeš robit ked vam to nebude klapat ved ten svaty vas ani nerozvedie tot moj nazor

Lea789

Miki, a priatelka je za sex po svadbe z krestanskeho hladiska, alebo z ineho? Lebo ked je to nabozenstvo, ma to vstiepene uz od malicka a verim, ze v tom pripade si sex predstaavuje inak. Len si davaj pozor aby sex pre nu neznamenal len cinnost na plodenie deti, co sa u zien krestanskych zalozenych, hlavne katolikov. casto stava. Lebo zenu po svadbe sex omrzi castokrat skor ako chlapa :/ Ale inak je to od teba velmi pekne, ze ju do toho netlacis, mnoho chlapov to robi a ma to vzdy ma to velmi zle dosledky...